SL 20/21 H:19 | Fenerbahçe 3-1 Ankaragücü | MS | 18 Ocak - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:19 | Fenerbahçe 3-1 Ankaragücü | MS | 18 Ocak

Maçtan bağımsız olarak bence şampiyon olurlar bu sezon. İnanılmaz bir itekleme var en başta devlet kanadından olmak üzere, tff ve transferlerin arkasındaki bitmek tükenmek bilmeyen acun ılıcalı ve türevlerinin sponsorlukları... Zaten şöyle bir ortamda galibiyet serisi yakaladılar mı gerisi de gelir, pek engel olabilecek bir takım da görünmüyor. Bjk'nin nefesi yetmez bu yarışa.

SM-G970F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Maçtan bağımsız olarak bence şampiyon olurlar bu sezon. İnanılmaz bir itekleme var en başta devlet kanadından olmak üzere, tff ve transferlerin arkasındaki bitmek tükenmek bilmeyen acun ılıcalı ve türevlerinin sponsorlukları... Zaten şöyle bir ortamda galibiyet serisi yakaladılar mı gerisi de gelir, pek engel olabilecek bir takım da görünmüyor. Bjk'nin nefesi yetmez bu yarışa.

SM-G970F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
hem itekleme var hem bariz tehditlerle ilerliyorlar. Tarihin en kara maçlarından olan Başak maçından sonra çıkıp hiç olmamış gibi konuştular. Üstüne başkanları yayıncı kuruluşa tehdit savuruyor. Bizim oyuncu ceza alsın diye her yere baskı kuruyor

Ya ben takimin Kadrosu çok iyi demiyorum ama Kayseri ve Antalyaya puan verecek Kasimpaşa ya yenilecek kadar kötü değil, Ligin sonundaki Erzurum Kasimpaşayi istanbulda yenebiliyor hemde eze eze istatistiklere baktim 60 dakikada 9/5 şut cekmisler biz kaleye şut cekemedik..

samatta'nin attigi gol net faul
azan tufanin yaptigi hareket net kirmizi
3.golde emre güral asisti yapiyor, kaleci yine yumurtluyor
tamam bay gecebilirsin ama bu kadar ikram fazla
fenerin kirli galibiyetlerle sampiyon yapildigi sezonlari hatirlatan bir galibiyet
bahattinin basaksehir hediyesinden sonra alanya disinda mücadelenin m'sini gösteren bir takim bile cikmadi karsilarina

Üst Alt