⚽ SL 20/21 H:19 | Beşiktaş 2-0 Galatasaray | MS | 17 Ocak - Sayfa 131 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hoca, Linnes ve Feghouli ile baslayip sonradan Kerem ve Babel'i alsa dogru kadroyla oynamis olacakmisiz. Bunu gördük. O kadroyla cikip 10 kisi kaliyorsan bile yine Kerem ve Babel'i alman lazimdi. Orta sahada Belhanda'yi cikarip Ozornwafor'u koyardin. Sener, Etebo, Akbaba, Kilinc ve Donk'u hic alternatif kalmasa anca o zaman oynatmak lazim bu halleriyle.

Ben her fırsatta Albayrak’ın kişisel ilişkileri için gidip Ciner’den transfer ettiğini söylüyorum.O zaman hoca karşı çıksaydı.Medya önünde çıkıp her şeyi direkt söyleyebilen güçte ve yapıda.
Yahu niye, nasıl karşı çıksın? Forvet lazımdı mecbur tamam dedi işte son gün. Beceriksiz yönetim en kötü sezon sonu Araplara satarız diye kasayı bastı, satmayı da beceremedi sonra. Diagne transferinde Terim'in eleştirecek ne yönü var cidden anlamıyorum. Takımda Eren Derdiyok kadro dışı bırakılmış, son güne kadar forvet alamayan bir yönetim var.

Neyse maç konusunda tartışılacak şey değil bunlar.

Bjkliler instagramda ard ardina story paylasiyor kazandik diye. Bunlar kadar görgüsüz ve gicik bir taraftar toplulugu yok. Kulüp bazinda olmasada taraftar bazinda fb net daha sempatik.

Beraberliğe çıktığımız hangi maçta istediğimizi aldık şimdiye kadar?
Golü yedikten sonra 10 kişiyle üstüne gittiğimiz kargaları da gördük son dakikalarda.

3-4 maç üstüste kazan yine lider olursun bu dandik ligde asıl problem bizim artniyetli kayyum yönetimimizde. Onlar kapalı kapılar ardında kimlere ne söz verdi acaba?

Senin yapacagan hakemlige tüküreyim, ilk yari öyle bi pozisyon kestiki sari verecem diye, ogulcan bombos kaleye gidecekti.
Hakem olsa atagi kesmez sonra verir sariyi, niyeti orda belliydi zaten.
En çok kizdigim bi bok oynamayan rakibe yenilmemiz,ölmüsüzde aglayanimiz yok.

Bu maçı cüneyt çakır vermiştir kimse konuşmasın..

Şu kırmızı kart bizden başka kimseye çıkmaz..Yahu diagne zaten topa dokunuyor,adam topa dokunmak da geç kaldığı için diagne'nin ayağı kafasına geliyor..Nereye soksun ayağını adam...O dakikaya kadar beşiktaş'ın marcaonun hatası dışında pozisyonu bak..Hatta 10 kişi kaldıktan sonra bile luyindama hatası dışında pozisyon yok..Maç 11'e 11 gitse çok zordu gol yememiz..

Şu kırmızı kart herhangi bir derbide bjk ya da fener aleyhine çıksa ortalık yangın yerine dönmüştü..Adamlar Türkiye Kupası'ndaki kırmızı kart için bile ortalığı yangın yerine çeviriyor...

Pozisyon tehlikeli görünüyor ama gercekten önce Diagne pozisyona giriyor oda kafasini sokuyor oraya, ne yapsin Diagne ayaginimi kessin gercekten. Topada çok önceden dokunuyor.
Kirmizi olmasi icin kasit olmali.
En fazla tehlikeli oyun cift vurus.

Fatih Terim pozisyona penaltı diyor şeytan Rıdvan pozisyon kesinlikle penaltı değildi diyor acaba şeytan Rıdvan fenerli olduğu için maçın berabere bitmesini istiyordu o yüzden mi kırmızı kart yoktu diyor ya da fatih terim yönetime transfer yapmadığı için kızıp o yüzden mi penalti doğruydu diyor

Bence kırmızıydı pozisyon. Oyuncunun arkasındaki adamı görememiş olması topa o mesafede tabanla girmesini affettirmez. Rosier belki atılabilirdi ama bizim bir oyuncu o pozisyonda atılsa ciddi küfrederdim. Cücü'nün en fahiş hatası Etebo'nun pozisyonunda avantajı kesmesi oldu, onu da kötü niyetindne ziyade mallığına bağlıyorum.

Terim’in kirmizi kart dogru yorumuna sasirdim.

Cüneyt iti maci resmen katletti, gole giden Ogulcanin atagini kesmesi niyetini belli etmisti zaten.
hoca bu işte..
yönetimle kavgayı seçti takımı sattı...
karagümrük maçında faule itiraz eden çıldıran adama bak bu maçta kuzu kuzu oturan adama bak..
ya transfer yapın ya kovun...
kepçe sergen her pozisyonda itiraz edip rosieri oyunda tuttu
bizim hoca yerinden kalkmadı saraçi nin anası saraçılıyorken sahada.

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Beni en çok ne üzüyor? Büyük maç kazanamaz hale gelmek. Önce Avrupa'da kazanamaz hale geldik. Sonra ligde.

Avrupa'ya gidiyoruz iki tur geçemiyoruz. Mahalle takımları top göstermiyor. Lig desen derbiler kabus gibi oldu artık. Evimizde bile gol atamıyoruz. Büyük kulüp psikolojik üstünlüğü resmen gitti elimizden.

2014'ten beri Avrupa'da attığımız gollerden özet yapsak 1 dakika sürmez. Bu kulüp bu hale gelmemeliydi.

Beni en çok ne üzüyor? Büyük maç kazanamaz hale gelmek. Önce Avrupa'da kazanamaz hale geldik. Sonra ligde.

Avrupa'ya gidiyoruz iki tur geçemiyoruz. Mahalle takımları top göstermiyor. Lig desen derbiler kabus gibi oldu artık. Evimizde bile gol atamıyoruz. Büyük kulüp psikolojik üstünlüğü resmen gitti elimizden.

2014'ten beri Avrupa'da attığımız gollerden özet yapsak 1 dakika sürmez. Bu kulüp bu hale gelmemeliydi.

4 şampiyonun 2'sini yenip 1'iyle berabere kaldık bu devre.

Ilk yaridaki pozisyonu gormedim ona bi sey diyemem. CL eleme turunda Man U'i sahasinda 10 kisi birakmis hakem bu. Pozisyonlar asagi yukari ayni. Defans oyuncusunun da topa girme hakki var. O kafasini kullanmayi secmis.

4 şampiyonun 2'sini yenip 1'iyle berabere kaldık bu devre.

Hocam

Üşenmedim açtım baktım lig ve kupa dahil

Son 10 maç

Trabzon 5 beraberlik 1 Galatasaray 4
Beşiktaş 5 beraberlik 3 Galatasaray 2
Fenerbahçe 2 Beraberlik 6 Galatasaray 2
Başakşehir 5 beraberlik 2 Galatasaray 3

Derbilerde son 10 maçta üstün olduğumuz tek takım yok

40 maçta 11 galibiyet 12 beraberlik 17 mağlubiyet almışız.

Üst Alt