SL 20/21 H:16 | Kasımpaşa 0-3 Fenerbahçe | MS | 4 Ocak - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:16 | Kasımpaşa 0-3 Fenerbahçe | MS | 4 Ocak

sana da kalecisini verdi knk. çok övülüyordu fatih transfer edildiğinde. iş görür, iyi kaleci gibi yorumları konusunu bulursam göstereyim sana :asd:

Diagne gibi gol kralı oyuncusunu da ucuz 1 rakama verdiklerini hatırlatırım
Bu Thiam'ın kontratı devam ederken bedava verdiler, Fatih denen kova boştaydı ama.

sent via GSC

Hayırlı işler kasımpaşa, bizim maçta nasıldınız sorarım size. Hele o yusuf denen adam turbo takmış gibi saldırıyodu. Allah çarşınıza bazar versin. Yürüyerek oynayan bir kasımpaşa var sahada
Ben bunu sürekli söylüyorum bazı takımlar bizle oynadıklarında sanki küme düşmeme maçı gibi oynuyor motor takan futbolcular otobüs çeken hocalar sürekli yerde yatanlar bize çelme takmak için ellerinden geleni yapıyorlar ama bjkye fbye gelince böyle seriyorlar inş bunu yapanlar küme düşer milletin derdi biz olmuşuz

SM-G532F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

sana da kalecisini verdi knk. çok övülüyordu fatih transfer edildiğinde. iş görür, iyi kaleci gibi yorumları konusunu bulursam göstereyim sana :asd:

Diagne gibi gol kralı oyuncusunu da ucuz 1 rakama verdiklerini hatırlatırım
hiç övülmüyordu bence, poşetin teki olduğunu herkes söyledi. kasımpaşanın ıskartaya çıkardığı işlerine yaramayan bi adamdı thiam ile aynı değil. zaten thiam meselesinin üstünü örtmek bu fatih işini yaptılar, bizim salaklar yine saf saf kullandırttılar kendilerini.

Ben bunu sürekli söylüyorum bazı takımlar bizle oynadıklarında sanki küme düşmeme maçı gibi oynuyor motor takan futbolcular otobüs çeken hocalar sürekli yerde yatanlar bize çelme takmak için ellerinden geleni yapıyorlar ama bjkye fbye gelince böyle seriyorlar inş bunu yapanlar küme düşer milletin derdi biz olmuşuz

SM-G532F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Aynen öyle renkdaş. Yanarım yanarım bunların 6 puan aldıgı kasımpaşa ve karagümrük maçlarından biz 0 çektik maalesef.

Kasımpaşa stoperinin Ramazan'in kaleyi boşaltarak yediği 3. golden sonra kalecinin yüzüne şaşkınlıkla baktığı gibi ben de şaşkınım.3 gün önce Başakşehir maçında 10 kişi mükemmel top oynayan takım gitmiş, rezil top oynayan FB karşısında daha da rezil duruma düşen hayalet bir takım gelmiş.Eksik dediğimiz Kasımpaşa karşındaki oynayan adamlar sol bek Sadık, kendilerinin beğenmeyip gönderdiği Tiam,Sinan Gümüş felan.Normal futbol gerçekleri ile aciklayamiyorum bu maçı.Hele Kasımpaşa'nin en hırslı oyuncusu Yusuf'un rakibin en itici oyuncu Ozan Tufan ile sarmaş dolaş cilvelesmesini aklım almadı.Resmen kandirildik!

Üst Alt