SL 19/20 H:31 | Trabzonspor 2-2 Antalyaspor | MS | 8 Temmuz - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 19/20 H:31 | Trabzonspor 2-2 Antalyaspor | MS | 8 Temmuz

9 ları görmesi bile insanı hayrete düşürüyordu . Adamların borcu arşa değmiş ama hisse 9 lira inanılır gibi değil . Milleti mallandırıp iyi çaktılar
Valla son donemde iddiacilar borsaya akin ettiler dogal olarak hepsi de spor hisselerine girdiler. Demin ts hisse sayfasina baktim su anda emir verebiliyor muyuz, te kaç diye soran adamlar var : ) Neyse bir daha bulaşmazlar ders olur ama acısı buyuk olacak.

Valla son donemde iddiacilar borsaya akin ettiler dogal olarak hepsi de spor hisselerine girdiler. Demin ts hisse sayfasina baktim su anda emir verebiliyor muyuz, te kaç diye soran adamlar var : ) Neyse bir daha bulaşmazlar ders olur ama acısı buyuk olacak.
Demin investingde şimdi satış verdem sabah kapanış fiyatından satabilir miyim yardım edin diyen adam gördüm . Adam iddiadan sıkılmış borsaya gelmiş . Yarın tabandan satabilirse yarın tavandan galatasaray alır , sonra biz yenilirsel bu sefer sabah kaçtan satabilir miyim der. Cebinde 2-3 bini olan borsacı oldu

Bütün spor hisselerinin şirketleri - bilançoda ama gel gör ki kağıtlar uçmuş . Bizim insanımız kumar sever . Büyüklerde bunu biliyor yükselt sonra at gidiyor diye bizimkiler atlar eline verirler
Bilanço, f/k, p/d, özsermaye kavramlarının tanımını bile bilmeden sırf borsanın yükselme dönemine denk geldikleri için kendilerini finans uzmanı sananlar olduğu sürece daha çok kucağa alırlar küçük yatırımcıyı.

Üst Alt