SL 19/20 H:31 | Gençlerbirliği 1-1 Fenerbahçe | MS | 7 Temmuz - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 19/20 H:31 | Gençlerbirliği 1-1 Fenerbahçe | MS | 7 Temmuz

Şu Alper Ulusoy gavatının hala maç yönetebildiği ligi takip etmek anlamsız. Yönetim yönetim olarak, teknik kadro teknik kadro olarak, gamsız oyuncu grubu da son 2 sezonun şampiyonu olarak bu sezonun hakkını vermedi. Eldeki kadroyla bu boktan ligi oyunla, doğru yönetimle federasyon seviyesinde ve milyonluk eşeklerle kaliteyle domine etmeliydik. Hiçbirini beceremeyip hala şerefsiz hakemlere onu vermedin, bunu vermedin diye itiraz etmenin gereği yok. Götlerinden çıkardıkları düdüğü ağızlarında ötürerek kelle alıyorlar zaten.

İstanbul ekibi aldığı bu puanla 5.lik yolunda büyük adım atmış oldu, UEFA Avrupa Ligi'nde 12 eleme maçından sonra kendilerini gruplarda bulurlar temennisini taşımaktayım.

Hamza antrenörlüğü unutmuş 1-1 olmuş Fener maçı domine ediyor gitti Sio ve Sessegnon'u aldı adamlar iyice boğdu 1-3 olacaktı.

fb 1 puan dahi almamaliydi kötü oldu bu sonuç. Alanya'ya yenilmememiz lazım fakat Erol şerefsizi her şeyini ortaya koyacaktır. FT ve GS düşmanı herif.

dirar'in yaptigini bizimkiler yapsa kirmizi ve en az 3 mac ceza yerdi.

Bu hakemler bir tek bize karsi calisiyor.

1 tane tartisilicak pozisyonda lehimize karar verilmedi.

Adamlar 10 faul yapiyor 0 kart 0 uyari. Biz 10 faul yapsak 6 sari kart 3 tanede uyari aliyoruz.

Cok kolay dograniyoruz, cok kolay.

Üst Alt