SL 19/20 H:30 | Kayserispor 3-1 Beşiktaş | MS | 6 Temmuz - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 19/20 H:30 | Kayserispor 3-1 Beşiktaş | MS | 6 Temmuz

Maçı izlemedim, skoru görünce ilk sayfadan hızlıca yorumları okudum, okuması keyifli oluyor. Her duruma uygun hikaye yazıyor, an'a göre maç yorumluyoruz.

Özete bile bakmadım ama şunu söylemeliyim ki ligde son 5 yılda açık ara en çok kollanan takım bjk. Geçen yıl fb gibi düşme korkusu yaşamaları gerekirken nerdeyse yarışa dâhil oluyorlardı. Kazandıkları şampiyonluğun birinde sırf Quaresma en az 6-7 maçta oyundan atılması gerekirken oyunda tutulmuştu. Anadolu takımlarına kolpa düdüklerle orta saha geçirtilmiyordu.
Aleyhte hatanın olduğu maçta kıyameti koparıyorlar, VAR'a rağmen ofsayttan gol atıyorlar.

Sergen kısa dönemde faydalı, zaman geçtikçe salıyor. Maddi açıdan oldukça kötü durumdalar. Böyle giderse ilk 5'e girmeyi uzunca bir süre tek hedef olarak görebilirler.

Maçı izlemedim, skoru görünce ilk sayfadan hızlıca yorumları okudum, okuması keyifli oluyor. Her duruma uygun hikaye yazıyor, an'a göre maç yorumluyoruz.

Özete bile bakmadım ama şunu söylemeliyim ki ligde son 5 yılda açık ara en çok kollanan takım bjk. Geçen yıl fb gibi düşme korkusu yaşamaları gerekirken nerdeyse yarışa dâhil oluyorlardı. Kazandıkları şampiyonluğun birinde sırf Quaresma en az 6-7 maçta oyundan atılması gerekirken oyunda tutulmuştu. Anadolu takımlarına kolpa düdüklerle orta saha geçirtilmiyordu.
Aleyhte hatanın olduğu maçta kıyameti koparıyorlar, VAR'a rağmen ofsayttan gol atıyorlar.

Sergen kısa dönemde faydalı, zaman geçtikçe salıyor. Maddi açıdan oldukça kötü durumdalar. Böyle giderse ilk 5'e girmeyi uzunca bir süre tek hedef olarak görebilirler.
berkant bey merhaba
avatarinizi cok begendim, bende neo avatari koysam.
sizde saygi degerler ajan smith klonlarinizi cagirip beni bir guzel evire cevire. :oops:😌

fena oldum tekrar toparlayayim, siz once elinizi sokacaksiniz beni klon gibi cogaltmaya calisacaknizi. ben o sirada inleyip ahh simitt yavas canim yaniyor diyecem. siz bakacaksiniz ki neo cogalmak üzere diyip elinizi iyice sokucaksiniz.

sonra bu neo ile tek basima basa cikamam deyip diger klonlariniz ustume atliyor sanirim 40 dan fazla . ben en alttaa ahhtttt yuce isaa sayilari cok fazlaa diyip havaya dogru patliyorum sizde sag, sola dogru keyifle ucuyorsunuz.

Üst Alt