⚽ SL 19/20 H:3 | Kayserispor 2-3 Galatasaray | MS | 30 Ağustos - Sayfa 167 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yok mu birisi pozisyonlari tek tek editleyip kuduranlarin suratina sokacak? Kayseri ilk yari bildigin oyuncularimizi dovdu, bitane sari yok. Kartlarin hepsi dogru, sadece Emre mor'a verilen ikinci kart yanlis. Ordan da gol geldi ki orda da dirsek var, foul.

Top ile hızlı oynayınca daha etkili oluyoruz bunu ikinci yarı gördük bu galibiyet nefes aldırdı. Ofsayt kararları faciaydı çok dikkatli olmamız gerekiyor. Diagne'nin motive sorunu olduğunu söylerdim hep ama ondan bir cacık olmaz umarım göndeririz.

Günaydınlar

giphy.gif

O soktuğumun ofsayt çizgilerini elle çiziyorlar bunlar Geçen sene erzurum biriyle oynarken yakalanmışlardı Bu maçta 2 golümüzü yediler ofsayttan O nasıl çizgi çekimidir. Çizgiyi yanlış yerden de alıyorlar 3 kırmızı da doğru hiçbiri ititraz da etmiyor Emrenin ki de yanlış. Bu maç biz doğrandık anasını satayım

O soktuğumun ofsayt çizgilerini elle çiziyorlar bunlar Geçen sene erzurum biriyle oynarken yakalanmışlardı Bu maçta 2 golümüzü yediler ofsayttan O nasıl çizgi çekimidir. Çizgiyi yanlış yerden de alıyorlar 3 kırmızı da doğru hiçbiri ititraz da etmiyor Emrenin ki de yanlış. Bu maç biz doğrandık anasını satayım

sonra yine feto meto agliyorlar. cildirmamak elde degil..

SANİYE SANİYE SAYDIM.

Kayserispor 90:17’te, artı 8 verildikten sonra, beraberlik golünü attı (2-2).

Top ağlarla buluştuktan sonra, oyunun tekrar başlaması tam 2 DAKİKA 40 SANIYE SÜRDÜ.

90+8+2 dakika 40 saniye= 100 dakika. (EN AZ)

Ulan keltoş Hikmet, ulan paralı asker, ulan karaktersiz kitapsız, 5 para etmez herif.. sende geleceksin Arena’ya it oğlu it.

Neymiş, hakem 90+8’te tam bitirecekmiş. Şerefsiz seni..

Keltoş babana koş hadi.

Adem’e tebrikler ve tesekkurler
Golcu boyle biraz hizli ve vurus odakli olmali
Duserken bile topa vurmayi dusunuyor oyle veya boyle
Oralarda 10 sn uygun vurus acisi yakalamaya calisirsan, kontrol etmeye calisirsan, calim atmaya kalkarsan olmuyor iste

Adem’e tebrikler ve tesekkurler
Golcu boyle biraz hizli ve vurus odakli olmali
Duserken bile topa vurmayi dusunuyor oyle veya boyle
Oralarda 10 sn uygun vurus acisi yakalamaya calisirsan, kontrol etmeye calisirsan, calim atmaya kalkarsan olmuyor iste
Bununla Diagne'yi kastettiysen katılmıyorum renktaş
Adamın çalım atma derdi yok .Rakip takım oyuncusu gelse de kendimi yere atsam diye bekliyor resmen 😄

Maç sırasında buraya yazamadım ama ara ara yazılanlara göz atma fırsatım olmuştu. Babel'i gömüyordu millet. Sonra yazdıklarından utanmışlardır herhalde. Bir oyuncu kötü de oynayabilir, formsuz da olabilir ama biz de skor odaklı taraftarız maalesef. Aynı şekilde Adem transfer edilince hakarete varan yorumlar yapanlara da selam olsun.

Üst Alt