⚽ SL 19/20 H:28 | Galatasaray 3-3 Gaziantep | MS | 21 Haziran - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ne kadar sert oynayabiliyorsak oynamalıyız özellikle iç sahada. Dün gördük rize her ikili mücadeleye kayarak girdik şutları bile kayarak attılar :D Sahada bir melo aradım açıkcası.

Ne kadar sert oynayabiliyorsak oynamalıyız özellikle iç sahada. Dün gördük rize her ikili mücadeleye kayarak girdik şutları bile kayarak attılar :D Sahada bir melo aradım açıkcası.
Seyircisiz maçlarda iç dış ayrımı kaldığını düşünmüyorum. İç sahayı "içerde kazanırız" diye görmemizin sebebi atmosferdi sezonun kalanında da olmayacak. Ek olarak eksiklerimiz can sıkıcı.

Matematiksel olarak şansımız devam ediyor fakat Hocanın çok ümit dolu konuşmamasının tek sebebi sakatlıklar değil taraftarın olmamasıdır. Forvetsiz şampiyon olan takımız taraftar olsa Okan ile de şampiyon oluruz Okan'da kötü kaleci değil bence.

Dün Okan penaltıyı kurtardıktan sonra ceza sahasında hiçbir futbolcumuzun olmaması beni o kadar üzdü ki. Hiç mi inancınız yok bizim kadar yazıklar olsun. Eğer oyuncular inanmaya başlarsa neden olmasın ben de inanırım ki zaten Fatih hocanın ümitsizliği bence tam da bu yüzden.

Üst Alt