⚽ SL 19/20 H:28 | Galatasaray 3-3 Gaziantep | MS | 21 Haziran - Sayfa 105 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Benim Aklima baska seyler geliyo Renktaslar.

Lakin, FB ve BJK bok gibi Borc var, biz arayi aciyoruz.
Simdi CL olmasa bizimde Borc büyücek.
Acaba bunlar bunu Szenariosunumu hazirliyorlar ?

@Ünsal Vardar
Ne dersin ?

Küfürden daha ağır yazmışlar..

Burda ultrAslan daha sert ne söyleyebilir

Daha ne denmesi gerekiyor ki

Ananızı s... mi yazsınlar ne yazsınlar

Herkes sinir oluyor

Ne yazılsa tatmin olunur mesela??
Burdakilere bakma kardes bunlar herseye mualafet forumun yarisina kalsa hakemin bile sucu yok .Tamam futbolcular harika degil ama Hakemler de az p degil yani .

Valla isterse Fatih hoca kaleciyi çıkarıp kalecisiz oynasın, hakemler bu şekilde maç yönettiği sürece maç kazanmak imkansız

Ne Fatihin ne de oyuncuların suçu var

Eşit olmayan kurallara karşı şampiyonluk mücadelesi verilmez

Bu hafta 3-2 kazansak haftaya da doğrayacaklardı
Ondan sonra da
Saf dışı edene kadar şansımız yoktu anlayacaĞınz

Biz burda götümüzü de yırtsak karar verilmiş

Mac basinda kufur ederken birden one gectik. Sonra ikinci yari basi sustuk. Derken Beranda ile Ahmet toplu zıçışa gecince yine kufrettik bir gol daha attik. Sonra bir rehavet gene kufuru biraktik. Iki gol yedik mac bitti. Demek ki 90 dakika kufur etmeliydik. Hata bizde.

Deplasmandaki sivas maçının ikinci yarısından itibaren takıma birşeyler oldu. Önceki 6,5 maçta 10 üerinden 7 lik 8 lik oynayan takım sivas maçındaki 20 dakikalık devre arasından sonra darmadağın oldu. Siyahla beyaz kadar fark var.

valla ona baktim da gormesini engelledi gibi gormedim ama engelliyorsa ofseyit olur tabi.

Gormesini engellemesinden daha da onemlisi topa vurup vurmayacagini kaleci kestiremez ki. Topun gidecegi yonu bilememesini sagliyor orada olarak. Son anda topa dokunsa kalecinin sagina gidecek top. Kaleci direk sola yatamiyor, oyuncunun ne yapacagini gormek icin bekliyor. Top da sekince kurtaramiyor son anda yattigi icin. Kesin iptal.

Gormesini engellemesinden daha da onemlisi topa vurup vurmayacagini kaleci kestiremez ki. Topun gidecegi yonu bilememesini sagliyor orada olarak. Son anda topa dokunsa kalecinin sagina gidecek top. Kaleci direk sola yatamiyor, oyuncunun ne yapacagini gormek icin bekliyor. Top da sekince kurtaramiyor son anda yattigi icin. Kesin iptal.

ewt bunyamin geezeri izleyince bu noktayi kesfettim ofsayt.

Normalde hakem falan bizi biçti gibi yorumlar yapmam kolay kolay ama artık birilerinin ts ve başak yarışı istediği belli. Muhtemelen başak şampiyon olup satilacak.
basagin şampiyon yapılıp satılması isi hurafe. Oyuncular tesisler ve stadyumun bugünkü total değeri 200 milyon euro civarı bir rakam.
Hadi 200 verip aldılar üzerine bir 100 daha harcanilacak.
Lig ve s.liginden totalde alacakları para 40 milyon euro max. Onu düş 260 milyon euro etsin. Dünya üzerinde 1 tane şampiyonluğu var diye bir kulübe 250 milyon euero verilip alındığı nerede görünmüş. Kulüp alacak olan misal goztepeyi alır max maliyeti 100 milyon eurodur üzerine 200 milyon euroluk yatırım yapar seneye şampiyon olur bir sonraki sene çeyrek final yapacak kadro kurar.

Bu sene ilk kez 1 maç kaçırdım bulunduğum konum itibari ile oda hayırlı olmuş heralde.Sinirlerim şu skoru gördükçe bile zıplıyor kimbilir izlesem 90 dakka neler yapardım.Bu sene hakemlerin talimat alıp bizi şampiyonluktan düşürmek istedikleri çok açık zaten.Her maç görülmemiş kuralları herifler bizim alehimize uyguluyorlar.Bu sene bi garip Teriminden futbolculara kadar herkes formsuzdu zaten.8 maçlık seride pandemi arası girmese yüzde yüz biz şampiyonduk.Bizim gt büyütmeye alışık mallar 3 aylık arada tam anlamı ile sıçmış batırmış çıkan sonuç bu.Seneye Falcao, feghouli, Mariano belhanda ile kesinlikle yollar ayrılmalı.Bize canı isteyince oynayacak adam değil her maç canını dişine takacak adam lazım.

Üst Alt