⚽ SL 19/20 H:27 | Rizespor 2-0 Galatasaray | MS | 14 Haziran - Sayfa 104 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yenilgiye şaşırmadım sakatlıklar kötü oldu fikrim yeni sezon için kiralık futbolcuların çoğundan vazgeçilmeli lemina hariç ve gerçekten iyi bir teknik ekip gerekiyor. klübe sıfır yani fatih hoca teknik ekibini değiştirmeli.

-Kötü ve baskısız markajsız oyunumuz.
-penaltı sonrası okanın kurtarışı ama Galatasaray'lı oyuncuların dönen topa bile koşmayışı.
-hakeme küfür dışında başka bir yorum yapılmaz zaten.

futbolcularda 3 ayda hepsi maaşları alıp evde yatmış belli. Bunların hiçbirinin top oynamaya niyeti yok, paraları götürmüşler zaten harcayamayacakları kadar....

Başakşehir ve Trabzon tüfek gibi ben şampiyonluğu bıraktım açıkçası dünkü faciadan sonra, Şu Trabzonu bir şekilde yenelim Başakşehir şampiyon olsun adamlar kaç sezondur kıl payı kaçırıyorlar bu sene olsunlar artık.

Kabus gibi bir geceydi dün gece uyku tutmadı bugün de hiç keyfim yok 1 günde her şey bu kadar mı değişir. Tüm şampiyonluk hayallerimiz yıkıldı. Tüm ümitlerimiz sıfırlandı. Daha kötü bir senaryo olamazdı. 2 kötü sakatlık hadi Andone neyse ama Muslera'nın gidişi tam bir facia gibiydi.

Daha 2 gün öncesine kadar şampiyonluk marşları söylüyorduk, şampiyonluk hayalleri kuruyorduk ve son derece emindik takımımızdan şampiyon olacağımıza dair. Hakem kötüydü ama bu hezimeti sadece hakeme bağlayamazsınız. Takım olarak berbat oynadık. Korona sürecindeki 3 ay boyunca bütün oyuncular futbolu kafalarında bitirmiş maalesef.

Ligin ilk yarısında işi sıkı tutmamanın cezasını çekiyoruz şuanda aslında. Ankaragücü'ne İstanbulda 10 kişiye karşı 2-0'dan son 5 dakikada maçı 2-2'ye getirerek 2 puan kaybettik. Yine Konya'ya karşı evimizde son dakikada gol yiyerek 2 puan bıraktık. Club Brugge'ye son dakikada gol yiyerek Avrupa'ya veda ettik. Şampiyon olmayı isteyen takım, şampiyon olacak takım daha ilk haftadan itibaren kendini gösterir. Bizde fazlaca bir rehavet vardı. Nasıl olsa son düzlükte kalan 10 maçta 6 puan da kapanır, 16 puan da diyebilirdik aklımız sıra ama evdeki hesap çarşıya uymuyor. Luyindama sakatlandı, Marcao sakatlandı şimdi bir de Muslera derken şuan önde olsaydık dahi şampiyon olamazdık.

Olsun canları sağolsun Mustafa Başkan tekrar eski sağlığına geri kavuşsun. Fatih Terim'in her zaman için bizde kredisi var. Her sene şampiyon olacağız diye bir kural yok. Trabzon 30 küsur senedir, Fenerbahçe bilmem kaç senedir şampiyon olamıyor ne olmuş yani. Önümüzdeki sezona daha iyi hazırlanıp tekrar şampiyon olmalıyız. Kadro planlamasını da ona göre yapmalıyız. Yabancı kuralını düşünerek hareket etmeliyiz.

Şimdi kalan 7 haftada toplayacağımız maksimum puanı toplayarak ilk hedef ligi 2. bitirmek olmadı en kötü 3. olmak hedefi koymalıyız. Trabzon ceza alırsa bir ihtimal yine Şampiyonlar Ligi'ne gitme umudumuz olur. Ama bu ihtimale karşı ben yine de ben Hamsi kafalıların şampiyon olmasından yana değilim. Başakşehir'in şampiyon olmasını istiyorum.

Üst Alt