⚽ SL 19/20 H:25 | Sivasspor 2-2 Galatasaray | MS | 8 Mart - Sayfa 141 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ben bu baya umutluyum neden derseniz bu takım 2 yıl üst üste şampiyon olduğunda bu oyunun yarısını bile oynamıyordu ayrıca 17-18 da gomis+rodrigez 18-19 da ise soso+onyekuru vardı üstelik ligin bu zamanlarında 8 puan fark vardı başak kolay bir fikstüre girmiş bize ise yine zor fikstüre girmişdik 8 puan varken şuan da ise ligin 2.yarısından itibaren takımda oynamaya başladı bu takım deplasmanda başakşehiride yener tt de trabzonu da yener ama tek korkum rize deplasmanı bjk yi saymıyorum onlar rakibimiz değil

ben bu baya umutluyum neden derseniz bu takım 2 yıl üst üste şampiyon olduğunda bu oyunun yarısını bile oynamıyordu ayrıca 17-18 da gomis+rodrigez 18-19 da ise soso+onyekuru vardı şuan ise ligin 2.yarısından ihtibaren takımda oynamaya başladı bu takım deplasmanda başakşehiride yener tt de trabzonu da yener ama tek korkum rize deplasmanı bjk yi saymıyorum onlar rakibimiz değil

kesinlikle katılıyorum 2 yıldır en iyi oyunumuzu oynuyoruz

Seri çok kotuydu, Ömer duran toplar disinda kotuydu. Bu ikisinin yaptigi hatali pas ve top kaptirmalar tam anlamiyla hakimiyet kurmamizi engelledi.

Lemina vasatti, ama sakatliktan yeni ciktigi icin normal.

Seneye Seri kalmamali bence, adam bir super bir leş, 2 hafta arayla. 1e 1de bile korkarak hareket ediyor, prese karsi rahat gorunuyor ama ayni Belhanda gibi umarsiz ve altinda guven yatan bir rahatlik degil.

Muslera

X Luyi Marcao Saracchi

X

Feg Yandaş Kuru

Falcao

Olursa, ilk 11e 4 oyuncu monte ederek takim hafizasini korumus ve eksikleri gidermis oluruz diye dusunuyorum. 6-7 oyuncu degistigi zaman takim oturana kadar 2. yariya geliyoruz.

Boldladığım kısım maçtaki en büyük sorunumuzdu o kadar kolay toplar kaybetti ki bu ikili net pozisyona girecekken kontra yedik.. seri için en önemli kısım mali şartlar ve olası yabancı sınırı bu konularda sıkıntı yaşamazsak tekrar düşünülebilir sene sonunda... 3-4 maçtır epey toparladı kendisini sene sonuna kadar bakmak lazım..

Yine özümüzü döndük.

Eli ayağı düzgün bir rakip çıkınca rezilleri oynamaya devam ettik.
İkinci yarı sahada takım diye birşey yoktu

İkinci yarı
Hocasından oyuncusuna kadar herkes maç bitsinde eve gidelim havasındaydi.

Hatta vitaminsiz emre girince maçı rakibe vermeyi bile kabul ettik ama beceriksizlik yaptılar.

haftaya kargalar Kral'in çıplak olduğunu herkese ilan eder.
Kargalara rezil oluruz.

İlk devre kaybettiğimiz puanların kıymetini bilmeyenler derhal istifa edip görevi hak edenlere bırakmalı.

SM-J730F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Güzel oynadık üstündük ama önemli olan 3 puanı almaktı son yıllarda hiç olmadigi kadar iyi ve iştahlı oynuyoruz özellikle deplasmanda oyun hakimiyeti kurmayı unutmustuk resmen en çok da bu sevindirici geriye düşsek bile sakin kalıp maclara hükmetmek büyük takım işi ...

O pozisyonda penaltı agir karar bunu veriyorsan ceza sahası içinde her ayağa basmaya penalti vermek zorundasin.
Adam onyekuruyu eliyle itiyor hafif dokunuş diye gecistiriyorlar.

Oyuncunun kafasına yumruk atılmış bizimkini linç ediyorlar diğeri için neymis nabız 180miş. 180se bizimkine de 180 kardesim kafasına yumruk yiyen adam için az tepki verdi ben olsam kalkar yumruğu yapistirirdim.

Yine özümüzü döndük.

Eli ayağı düzgün bir rakip çıkınca rezilleri oynamaya devam ettik.
İkinci yarı sahada takım diye birşey yoktu

İkinci yarı
Hocasından oyuncusuna kadar herkes maç bitsinde eve gidelim havasındaydi.

Hatta vitaminsiz emre girince maçı rakibe vermeyi bile kabul ettik ama beceriksizlik yaptılar.

haftaya kargalar Kral'in çıplak olduğunu herkese ilan eder.
Kargalara rezil oluruz.

İlk devre kaybettiğimiz puanların kıymetini bilmeyenler derhal istifa edip görevi hak edenlere bırakmalı.

bazen foruma konu açmadan önce aylarca konu üzerinde düşünür ve yorumlarda bulunurum. bu konulardan bir tanesi ise şu şekilde idi.

"büyüktür dediğin üye"

zihnimde açtığım bu konuya onlarca yorum gelirdi, çoğunluğu da AKK olurdu

kendisi sürekli gergin, sürekli sinirli tıpkı bir damızlık boğa gibi etrafına saldırıyor yine de enerjisi tükenmiyor.

attığı mesajlar sonrası pencereme vuran güneş, ağaç gövdesi misali gölgeleniyor.

kendisine karşı empati yaptığımda bile inanılmaz bir ereksiyon halinde oluyorum. 20 bandında olan sayılı gsc üyelerindendir.

iyi ki varsın AAK

tespit kesınlıkle dogru sampiyon oldugumuz 2 yılda şu oyunun yarısını bile oynamadık ama sampiyon olduk

merak ediyorum bu saglam mücadeleci oyununun karsılıgı ne olacak ?

Üst Alt