SL 19/20 H:20 | Trabzonspor 2-1 Fenerbahçe | MS | 1 Şubat - Sayfa 65 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
yalniz ugurcan gibi 1 deger umarim en kisa zamanda buyuk ligde oynayan bir avrupali kulube satilir. o kurtarislar gercekten muazzamdi bugun trabzon kazandiysa ugurcan sayesinde olmustur

bize görmek isterdim lakin satelit kulubumuzun isteyecegi bonservisi muhtemelen odeyemeyecez

yalniz ugurcan gibi 1 deger umarim en kisa zamanda buyuk ligde oynayan bir avrupali kulube satilir. o kurtarislar gercekten muazzamdi bugun trabzon kazandiysa ugurcan sayesinde olmustur

bize görmek isterdim lakin satelit kulubumuzun isteyecegi bonservisi muhtemelen odeyemeyecez

Muslera daha rahat 3-4 sene oynar, ondan sonra genc potansiyel almak lazim.

Kusura bakma da hakem b.k gibiydi.
Hadi kafayı geç.
1 metre önünde serdar dirsek attı 1
Adamın kafasına tekme attı 2
3 metre önünde Dirar adamın ayağından tuttu yere çekti kafam diye yerde döndü.
Cepheden eşşek gibi görülen muricin net kolunu görmedi.
Badou'nun pozisyonunun aynısını aynı açı ve mesafeden ve-re-me-di

Bir maçta daha başka ne olması gerekir.
Bunların hepsi yoruma açık pozisyon. Serdar'ın hava topunda attığı dirsek verilmeliydi ama ligde böyle bir haftada 50 pozisyon verilmiyor. Kafaya tekme dediğin pozisyonda topa vuruyor belki tehlikeli hareketten faul verilebilirdi. Vedat'ın pozisyonunda el yok diyorlar çoğu yerde olsa bile oda yoruma açık. Ndiaye'nin pozisyonu görmedim. Ayrıca hakem taraf tutsa son dakikada ki golde düdüğü çalmaz oda yoruma açık pozisyon verir golü. Daha hakem açıklandığı gün zaten bizim burada millet söylenmeye başladı. Hatta ben o zaman da sıkıntı olmaz Trabzon maçı alır demiştim. Şu hakem takıntısını Türk taraftarlar bıraksa iyi olur.

Gustavo nun kırmızı kartı konuşulmayacak yine, ulan Alanya maçında cezalı olacaktı son saniyede kasıtlı olarak 2. Sarı kartı görüp Kırklareli maçında çekecek TFF bu Şerefsizlige ne zaman dur diyecek..

Bunların hepsi yoruma açık pozisyon. Serdar'ın hava topunda attığı dirsek verilmeliydi ama ligde böyle bir haftada 50 pozisyon verilmiyor. Kafaya tekme dediğin pozisyonda topa vuruyor belki tehlikeli hareketten faul verilebilirdi. Vedat'ın pozisyonunda el yok diyorlar çoğu yerde olsa bile oda yoruma açık. Ndiaye'nin pozisyonu görmedim. Ayrıca hakem taraf tutsa son dakikada ki golde düdüğü çalmaz oda yoruma açık pozisyon verir golü. Daha hakem açıklandığı gün zaten bizim burada millet söylenmeye başladı. Hatta ben o zaman da sıkıntı olmaz Trabzon maçı alır demiştim. Şu hakem takıntısını Türk taraftarlar bıraksa iyi olur.
Şimdi bak hacım. Daha 20 dakikada ortamı süpürecek orta sahayı, defans oyuncusunu ve bek oyuncusunu ilk hareketinde şlak diye kart ile cezalandırıp 15 dakika sonra aynısı olduğunda kart vermemek en hafif tabiriyle eyyamdır tetikçiliktir.
Bunlar için burada söylendi ki haklı bunu yapanlar, bu maçta uğraşır tutmaz ama senin maçında bariz faulü görmezden gelirler 2 puanını alırlar. Keza şu son pozisyonda hükümet destekçisi bir takım yerine biz falan olsak gol geçerli sayılırdı.

Bu nedir gercekten ;D Google translate bile sadece stew diye ceviriyor. Ismail de ayni bu minvalde ceviriler yapiyor, bundan sonra karsima ciktikca video cekip paylasacagim.

Genel olarak alkol mu yok, yoksa whiskey mi tarzin degil?

Genelde yok. Yazin sicaklarda bazen hard lemonade veya Smirnoff ice tarzi seyler icerim. Yilda bir kere de Miller High Life 6 ya da 12 pack alir bir iki haftada onu tuketirim. Onun da belli bir zamani yok. Kafama ne zaman eserse. Whiskey ictim gencken hoslanmam. Babam icerdi kacak oldugu donemlerde. Kucukken buzdolabinda buldugumda meraktan vodka, vicki, raki ne varsa denemistim. 😁

Üst Alt