⚽ SL 19/20 H:10 | Galatasaray 2-0 Rizespor | MS | 1 Kasım - Sayfa 71 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yok reis benim sorum neden N'Zonzi 'nin yokluğunda ön libero olarak Lemina varken Seri'yi oynattık orada buydu

Lemina top kapar mücadele eder üstelik Seri 'ye göre fiziği daha iyi önde oynaması gereken adam Lemina değil Seri'dir
Lemina daha ofansif
Seri daha "Garantici" ve pas oyunda daha iyi.

Pasör bir Ön Libero istemiş Terim. Pas ile oyunu arkadan kuran.

Seçimi anlaşılır.

Lemina daha ofansif
Seri daha "Garantici" ve pas oyunda daha iyi.

Pasör bir Ön Libero istemiş Terim. Pas ile oyunu arkadan kuran.

Seçimi anlaşılır.
Lemina daha mı ofansif ?

Ne ofans katkısı verdi ki bu güne kadar Lemina ?

Tamam Seri'de müthiş hücum katkısı yapmıyor da Lemina daha ofansif diyecek kadar bir katkısını görmedik

Çalışmam gerekiyordu izleyemediydim.
İlk 11’i ve ilk yarı skorunu görünce bi sevinmiştim.
Az evvel özetini izledimde, izlemez olaydım.
Attığımız ilk gol fenev rize maçında olsa şike diye ortalığı inletirdik o derece komik bir gol. İkincisi de penaltıdan başkada bişey yok.

Her güzel dönemden sonra felaket çöküşe geçiyoruz bu hiç değişmedi yine değişmiyecek gibi duruyor.

Terim geç olmadan artık bırakmalı.

Bir maçı daha pozisyona girmeden bitirdik çok şükür. Staddaydım ama daha çok aramızda muhabbet ettik , sahada futbol diye birşey yoktu

Maç öncesi rotasyon adı altında mesaj verdim kadrosu olur demiştim öyle oldu futbol adına birşey yok normal kadro alayı Real maçında sahada olur

hem takim degissin diyosunuz hem de mac eksigi olan,buna ragmen iyi oynayan lemina ve ligde daha üst üste 3 maç oynamamış ve bu maçta ön-libero oynayıp,bir de iyi oynayan serili kadrodan manyak işler bekliyosunuz

Dostum seri yerine neden lemina oynamıyor demişsin galiba.Bence serinin ayağı daha temiz ondan.Lemina biraz daha mucadeleci.

Serinin ayağı temiz falan değil.
Selçuğun çok daha temizdir.Selçuğun iyi olduğu zamanlarıda biliyoruz.
O dönemleri aklınıza getirin serinin yetersiz olduğunu anlarsınız.
Bu arada lemina ayağı seriden kötü falan değil.Serinin yaptığı o işleri o mevkide çok rahat yapar.Hatta fazlasını yapar.

Arkadaş hiçmi meloyu izlemediniz.
Yahu seri pas özürli dediğimiz ndiaye kadar pas hatası ve top kaybı yapıyor.
Ndiayeyi bin kere tercih ederim.

özellikle 17-18 yaşındaki gençlerin mücadelesi görülmeye değerdi.:red:
17 ve18 yasindaki gencleride gorebilirsiniz onlara sans verebilirim ne demek bundan sonra 17 veya 18 yasindaki gencler.oynayacak demedi.Onunda zamani var zamani gelince onlarida kullancak neden bu kadsr buyutuluyor bu olay anlamadim.Belhanda Feg ve Mariaonoyu kesti Babel ve Nagayida kesmesi gerikiyordu onlari yapmadi sadece

Üst Alt