⚽ ŞL 19/20 A Grubu M:5 | Galatasaray 1-1 Club Brugge | MS | 26 Kasım - Sayfa 61 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu arapların takımı sabote ettiği bu maçta artık iyice gün yüzüne çıktı. Belhanda 3 pozisyonda çok basit topları savunma arkasına atmadı. Feghouli o koca kıçını kaldırana kadar mevsimler değişiyor.
Lemina ve adem dışında vasatın üzerine çıkan topçumuz yoktu maalesef...

Devre arası bu ikiliden kesinlikle kurtulmalıyız.

Hocam güzel yazmışsın mücadele çok iyiydi bence de son yıllarda bu kadar mücadele ettiğimiz maç yoktu.
Ama umutsuz olma bu kadar mücadele etmeden akıl kullanıp yeneriz bugün eksik olan akıldı.
Rakibin bütün riskleri aldığı anlarda bir kaç güzel hareket lazımdı ikinciyi atıp maçı şölene çevirebilirdik.ama özgüven eksikliği, yedek kulubesi eksikliği vs galibiyete engel oldu maalesef.

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

doğrudur reis
ama şu da var. avrupada maç kazanmak için artık çok fazla şey yapmak gerek. şu oyunu bi anadolu takımına oynasak sersefil eder 10 atar yollarız. buradaki mücadele ve taktiksel düzey bizim boyumuzu aşmaya başladı.

Maçı yerinde izledim. Belhanda ve Nagatomo hariç herkes iyiydi.Marcaoda top ayağında bazen aksadı. Canlı canlı izleyince Leminaya hayran kaldım.Seri de çok teknik hakkaten.feguli bitik.Adem ilk yarı çok iyiydi.

Uzun zamandır şligi maçlarına gitmiyordum.En son juventus maçına gitmiştim.Zevk aldım açıkçası.Tribün performansı fena değildi.

Belhanda abicim belhanda. İyi kötü golü bulmuşsun 1 tane net pozisyon dışında pozisyonda vermiyorsun. Ulan 2 tane pozisyon oldu adamın sırtına 10 numaralı forma var. Adam pas atamıyor yahu. Yemin ediyorum Ahmet Çalık olsa daha iyi pas atardı. Hadi 1 tanesini yuvarlayıversen kontradan 2 yi bulup rahatlıycaz.

Bu gözler ne 10 numaralar gördü yahu ondan sonra resmen belhanda işkence gibi geliyor.

Hayatımda izlediğim en kalitesiz en rezil maçlardan biriydi. Halı saha seviyesinin bile altında olduğunu söylemek abartı olmaz. İlk yarının sonuna doğru uyuya kalmışım zaten.

Yazık oldu ben beklediğimizden daha iyi oynadığımızı düşünüyorum. En azından mücadele ettiler. Kötü bir gol yedik şanssızlık diyebiliriz eleman çok iyi vurdu topa.

Seri
FT nin oyunu okuyamadığı o kadar belli ki..

Bu takımda sakatlık olmadığı muddetce oyundan çıkarılamıyacak 3 oyuncu (Muslera, Lemina, Ömer) dan Ömer'i cıkarttı.. Ve fiziken bitik , veteran Selçuk u soktu.. Hey Allahım yaaa..

O Ömer ileri geri çalışıyordu.. Nagatomo nun açıklarını kapatıyordu.. O oyunda olsaydı o gol olmazdı.. Net..

Bu beraberlik senin eserin Fatih efendi.. :((
Allah askina biraz destekli sallayin...omer kendisi dedi cikqr beni diye kendisi kendisi kendisi....tamam elestirin ama mantikli olun biraz

maçtan önce 1-2 yenilecez deseler herkes kabul ederdi heralde.

tamam 1-0 olsa iyiydi ama o golü 20. dakika yemekle 92. dakikada yemek arasında fark yok. maçın son saniyeside maça dahil ve oyundan kopmanın affı yok.

hem gol attık hem puan aldık. benim için başarı. psg deplasmanından da 4-0 ve altını başarı sayarım

DİMİ SELÇUK MAÇI KURTARACAKTI. Birilerinin paralı trolleri misiniz nesiniz çözemedim ki. Ben 2 senedir yırtınıyorum genç oynat kardeşim ne kaybedeceksin diye buna cevabın varsa yaz yoksa boş yapmayı bırakın. Son maç deplasmanda psg karşısında 2 tane genç koyunca genç kazanıcı olacak burada saçma yorumlarınızı okuyacağız
Mesela kimi koyabilirdi

En buyuk sorunlu terimdir bu net....ancak dun son dakikalarda hic mi zaman gecirmez bi takim hic mi oyunu sogutamaz cok enteresan

Üst Alt