⚽ ŞL 19/20 A Grubu M:4 | Real Madrid 6-0 Galatasaray | MS | 6 Kasım - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fark yemezsek kabulüm. Fark derken öyle 5 fark falan. Asıl evimizdeki Brugge maçına neyimiz var neyimiz yok tankla topla tüfekle çıkmamız gerek.

Brugge macinda nasil oynadiydak oyle oynanmali. Mac kilitlenmeli. 0-0 a oynamaliyiz. Sansa 1 tane atarsak atariz tek cikar yolu bu.Luyi donk marcao 3lusu olmali.

real ve psg deplasmanlarinda puani gectim gol atamayacagimiz icin gol atma sansimizin bulundugu tek mac icerideki brüj maci. onu bir sekilde kazanip en azindan 4 puanla uefaya gidersek basarili sayiliriz. psg ve realden sahanda puan almak istiyorsan gol atacaktin. psg neyse de real son derece disiplinsiz ve gevsek bir oyunla orta sahayi bombos birakmisti.

Belhanda,Feghouli 11'e döner diye düşünüyorum maalesef.Şener pert olduğu için Maryano zaten oynayacak.Babel'i zaten kesmiyor.Benim 11'im ise bu:

Muslera
Luyindama Donk Ahmed
Maryano Nzonzi Seri Nagatomo
Lemina
Adem Andone​

Mor ile Ömer kazanmak zorunda olduğumuz lig maçlarında oynamalı ama skoru tutmanın öncelikli olduğu bu tür maçlarda oynatmam ben olsam.

Rize maçında yapılacak hamlelerle belki kemik bir takım yakalarız. Farklı bir oyun v.s üretiriz ya da tüm takım çok iyi bir skor oyun ve sonuçla motive olur diye bekledim ama olmadı. Hocanın dediği gibi ocağa kadar kabız olacağız bu maçı da sallayın teknik heyetin tek derdi fark yememek olacaktır.

Üst Alt