Sizi Kim Galatasaraylı Yaptı ve Nasıl Oldunuz ? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sizi Kim Galatasaraylı Yaptı ve Nasıl Oldunuz ?

Arkadaşlar ilk konum o yüzden heyecanlıyım bir yerini yanlış yaptıysam kusura bakmayın.

Forumda arattım bulamadım böyle bir başlık o yüzden burada Galatasaray’lı olma hikayenizi, birinin sizin Galatasaray’lı olmanızda etkisi oldu mu anılarınızı paylaşmanızı bekliyorum. İyi forumlar.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kendimi bildim bildi gs liyim. Prekazinin golunde ki sevincimizi hatırlarım mencheste maçındaki sevincimizi . Bir de şampiyon olunca bütün camı gs ile kaplardım

Ben arkadasimin hatirina besiktasli oldum 7 yasimda. Arkadasim baska ile tasindi, bende besiktas ile kaldim.Baktim galatasaraya surekli yeniliyor , bende galatasarayli oldum 8 yasimda :)

Aileden Galatasaraylıyız. Bir nevi sarı-kırmızıya doğdum.
Hayal meyal hatırladığım en eski Galatasaray maçları UEFA maçları. Dortmund ve Leeds maçlarını ve sonraki süreci hatırlıyorum.

Babam, ağabeyim, 2 amcam, annem, büyük amcamın kayınbabası hep birlikte ev salonunda UEFA maçlarını izlediğimiz sahneyi hatırlıyorum.

Başka bir tercih ve tercihe de gerek yoktu zaten.

Adsız.png

Rahmetli babam sayesinde oldum.
12 yaşıma kadar futbolu çok sevdiğimi söyleyemem, acayip sıkıcı gelirdi ama tuttuğum takım sorulduğunda cevabım belliydi. O yaştan sonra ilgim arttı, çok kavga etmeye başladım, uğraşanlar olunca falan. Hiç ezdirmezdim. O yaştan sonra zaten akrabalar, mahallemiz, okul arkadaşlarım hepsi bilir fanatikliğimi. Aynı renge gönül verenlerle iyiydik de farklı renk olunca didişiyorduk, herkeste olduğu gibi. Kız olduğum için bir de garip bir yargı vardı, az da onun uğraşıydı. 🤣

Babam sağolsun. En eski hatıram suatın 98 de son dkda juveye attığı kafa golü. Babam avrupa maçlarında bira alırdı, bana da çay bardağına doldurur verirdi hey gidi günler..

Üst Alt