GSC Anket - Sizce 2018 Dünya Kupasını Kim Kazanır? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Sizce 2018 Dünya Kupasını Kim Kazanır?

Sizce 2018 Dünya Kupasını Kim Kazanır?

• Fransa

Kullanılan: 2 28.6%
  • Hırvatistan

Kullanılan: 0 0.0%
  • İngiltere

Kullanılan: 3 42.9%
  • Belçika

Kullanılan: 2 28.6%

• Kullanılan toplam oy
    7
  • Anket kapatılmış .
Kâğıt üstünde kadro olarak en iyi takım Fransa diyebiliriz ama başlarında mal bir teknik direktör var ve lider oyuncu eksiklikleri var bence.

Almanya da net bir şekilde rehavet var. Brezilya nın akıbetini bence sakatlık sonrası Neymar'ın performansı belirler. Alves'in olmaması da çok kötü oldu adam muazzam önemli. Sağ bek diye küçük gören olabilir ama adam arkadan hallediyor işi.

Nedense Nijerya nın estireceğini düşünüyorum ben bu kupa da.

sent via GSC

Afrika'dan sürpriz yapan bir takım çıkarsa Senegal olur bence. Nijerya'ya göre daha sağlam kadroları var grubu da daha kolay..

Brezilya demistim

Oynadiklari oyun ve kaliteli oyunculari ile basarili olabileceklerini düsünüyorum

Hocalari Fatih Terim gibi ruhunu sahaya yansitan bir insanoglu.

Ben yine Fransa'da kalıyorum.

Belki hocaları saçmalıyor olabilir ama orta sahası Brezilyaya top göstermez.
Sırplar ikinci yarının başlarında çok pozisyon buldu, çok baskı kurabildi ama atamadı.
Bugün karşılarında Fransa olsaydı o maç dönerdi.

Gscimbom Mobile

Brezilya demiştim hala ısrarlıyım ancak İspanya eğer toparlanabilirse önü açık. Son 16'da Rusya, çeyrek finalde ise Hırvatistan-Danimarka galibi ile oynayacaklar. Yarı finalde de İsviçre-İsveç/İngiltere-Senegal(muhtemel) galibi ile oynacaklar.

Önleri bu yüzden acayip açık. Bir anda finale gelebilirler.

Sürpriz bir takim alacakmis gibi geliyor bana, mesela Belcika, Hirvatistan, Uruguay gibi.

Gönlüm Arjantinden yana ama onlarin da oynadiklari futbol bes para etmez grup maclari itibariyle.

Son şampiyonun ilk turda elenmesi
Hollanda'nin olmaması
Senegal
Çok fazla favorinin elenmesi ya da elenmenin eşiğine gelmesi
Ufukta görünen brezilya şampiyonluğu
G.kore'nin maç kazanması
Japonyanın yine 2.tura çıkacak olmasi
Brezilya ve k.rikanin aynı grupta olması
Arjantin ve nijerya'nin aynı grupta olması
Belçika ve tunus'un aynı grupta olmasi

Bu benzerlikler ve genel hava 2002 dunya kupasını fazlasıyla andırıyor...

Üst Alt