Sezon Sonu Aysal'dan Kanat Oyuncusu İsteği! - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sezon Sonu Aysal'dan Kanat Oyuncusu İsteği!

Cevap: Sezon Sonu Aysal'dan Kanat Oyuncusu İsteği!

Fm oynar gibi Serdar Taşçı yazıp durmayın abi kaptan herif orda verirler mi ya.?

Hayal..

Muslera gibi eldiven değiştirilir mi ya..

Onur Kıvrak kim abi?

Ne başarısı var?

Kontenjandan dolayı çıkardım, yoksa Muslera kalsın tabi.

Bu arada Muslera bize gelmeden önce Lazio'yu şampiyon mu yapmıştı? Kaleci abi bu, iyiyse iyidir, kötüyse kötüdür bu kadar basit. Ne alakası var başarıyla? Cech Chelsea'ye gelmeden önce ne başarısı vardı? Neuer'in Schalke'de ki başarıları neydi mesela?

Onur da gayet yetenekli ve iyi bir kaleci, hiçbir şekilde sırıtmaz

Benim takımda görmek istediğim 2 oyuncu var.Biri Giray Kaçar(Keşke sakatlanmasaydı, çok beğeniyorum ben o adamı) diğeri de Olcan Adin.Keşke trabzondan alacağımız oyuncu kontenjanını doldurmasaydık :rolleyes:

Olcan mı ? Geçiniz. Üst düzey adamları takıma kazandırmak lazım artık. Olcanda o ışık yok

mourinho bi coentrao yollar, kıyak geçecek yine, giderse potekizlikeri de dağıtır sağa sola :asd:

Aga kaleci mevkisi istikrar işidir Muslera 10 sene daha kalede dursun ne olur ya..

Kafamda ki teoriyi söyleyeyim mi kulüpler tüpçüye diyecek ki koltuğu istiyor musun?

İstiyorum..

O zaman yabancıyı sınırsız yap..

Bak bunu hem biz isteriz hem fener..

İlk defa ortak payda da buluşuruz bana hiç mantıksız gelmiyor..

Bende sahadaki 5 yabancnın değişeceğini düşünüyorum ama sınırsız da alsa yapmazlar bence. En çok bizim işimize yarar çünkü. 6+2 olarak kalır bence. Çünkü kimse sahay koyacak ve Avrupa'da başarılı olabilecek 6 tane yerli bulamaz. Bulan olursa da ancak biz oluruz. O bile çok zor yani.

Kanat oyuncularının yetersiz veya devşirme olması bekleri de olduğundan kötü gösteriyor, kesinlikle öncelik olduğunu düşünüyorum.

Adriano - Amrabat yerine Riera - Arda ikilisini çok rahat tercih ederdim mesela (Riera'yı çoğunluğun aksine hiç beğenmiyorum sol bekte).

Aynı şey sağ kanat için de geçerli, Hamit'in ağırlığı, hızlı düşünememesi, çalım atamaması Eboue yi de oldukça etkiliyor.

Hamit'in yerine de Engin'i sağ açık olarak kullanabilsek fark yaratırdı.

Bu topic patlama yapacak..

Kanatsız ne kadar gidersek gitmeye çalışacağız Avrupa'da ama bu işler böyle olmaz hacı adamlarda ki Farfanla Bastos'u ilk defa izlemedim ama gerçek bir kanat nasıl olur gösterdiler..

Korkunç adamlar..

Bizde artık bu tipte oyuncu bulmalıyız alacağımız adamlar bire birde kolay adam eksiltebilen geri gelip bekine yardım eden ve sırtı dönük oynamayı bilen adamlar olması gerek..

Paran varsa alırsın yeter ki doğru hamleler yapalım doğru ülkelerde adam arayalım..

Türkiye liginden gerçekten yabancı oyuncu istemiyorum Kayserisporların Anteplerin yabancılarıyla olmaz abi.

Dün Schalke'nin attığı golde Farfan yerine bizim takımdan biri olsa asla gol olmazdı. O derece kötü kanatlarımız var hiç kullanamıyoruz. Aydın , Amrabat dışında kanat yok onlarda oynatılmıyor nasıl iş bu anlamadım.

Üst Alt