Sezon Bitti, Önümüze Bakalım - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sezon Bitti, Önümüze Bakalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
babel, feghouli, falcao, belhanda ocakta serbest bırakılmalı yada kadro dışı bırakalım yatarak maaş alsınlar.
Falcao ve Feghouli olmaz

Babel yarım sezon kadro dışı gelecek sene de maaşının dörtte üçünü biz karşılar Avrupa’ya yollarız

belhanda yarım sezon kadro dışı

arda sezon sonu dehlenmeli

donk linnes saracchi etebo baş baş edilmeli

emre akbaba ve muslera ile de uzatılmalı

Imza....bu sezon bizden bir bok olmaz...sikebahcenin ve tffnin dizayn ettigi sampionluklari haram olsun simdiden.

Bu oyunu bozacak bir biz vardik onuda eksik veya yanlis transfer politikamiz ile kaybetik gibi.

Katılıyorum onyekuru gibi hızlı adamın boşluğunu baston yutmuş babel ve racon kesen survivor adayı ardayla dolduran kadro yapılanması ile uefada iki ön eleme geçmemiz be başakşehiri deplasmanda yenmemiz bile başarıdır geçmiş olsun umarım yanılırız

Iki yil sampiyon olmusun ama kadro güclenmesi yerine yanlis transferler yüzünden daha kalitesiz oluyorsa kacinilmaz sona geldik.

Her yil daha bittik herifler yerine genc dinamik süratli oyuncular alsaydik suan kesin cok daha iyi bir Galatasaray olurdu.

Bizim oyuncularin kosacak hali yok, hoca zaten coktan emekli olmus hicbirsey umrunda degil, yönetim desen tek derdi icerde paralari kalmayip ibra olmak.

Biz herzamanki gibi sampiyonluklari cok kötü yönettik, seni ayakta tutan sampiyonluk + CL primleri oda kesilince takke düstü kel göründü hesabi cakildik.

Onun icin tek care erken secim

Mi 9T Pro cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

jesse ve oğulcan genç ve hareketli çocuuklar, niye korkuyor oynatmaya?
yada bu erzincan24 muydu neydi ondan gelen çocuğa ne oldu?
yunus akgün kimdir? ardadan daha mı yavaştır
bunları oynatsak gene en kötü ihtimalle yenilirdik yine.

-Yönetim Transfer yok.
falko babel gibi yıldız aldırırsan olacağı bu
-hadi transfer yapmıyonuz. Yüksek maaşlıları niye göndermiyonüz?
1930.jpg

"Önümüzde sezon planlaması" diye bir başlık falan açın da orada bolca konuşalım bu sezon hazır bizim için bitmişken. Bu takımda gözünüz kapalı ilk 11'e yazacağınız kaç oyuncu var? Satılmazlar ise Luyindama ve Marcao, kalede Muslera, mecburen idare eden Omar ve satın alma opsiyonu olmayan ve bu sezon kiralık sözleşmesi bitecek olan Saracchi.

Bunların dışında Taylan'dır Emre Kılınç'dır Etebo'dur falan geçiniz hepsi iyi birer yedekten öteye gitmez. Şampiyonluğa oynayacak kadroda direkt ilk 11 oynayacak başka oyuncumuz yok maalesef. O yüzden geri 5'li tamam dersek bu takıma en az 6 ilk 11 oyuncusu lazım 3 orta saha, 2 kanat ve 1 forvet. Bu yapılacak 6 yabancı transferi genç ve gelişime açık oyuncular olmalı.

Görüşlerinizi alalım.

Muslera
Omar Luyindama Marcao Saracchi
Transfer Transfer
Transfer Transfer Transfer
Transfer

"Önümüzde sezon planlaması" diye bir başlık falan açın da orada bolca konuşalım bu sezon hazır bizim için bitmişken. Bu takımda gözünüz kapalı ilk 11'e yazacağınız kaç oyuncu var? Satılmazlar ise Luyindama ve Marcao, kalede Muslera, mecburen idare eden Omar ve satın alma opsiyonu olmayan ve bu sezon kiralık sözleşmesi bitecek olan Saracchi.

Bunların dışında Taylan'dır Emre Kılınç'dır Etebo'dur falan geçiniz hepsi iyi birer yedekten öteye gitmez. Şampiyonluğa oynayacak kadroda direkt ilk 11 oynayacak başka oyuncumuz yok maalesef. O yüzden geri 5'li tamam dersek bu takıma en az 6 ilk 11 oyuncusu lazım 3 orta saha, 2 kanat ve 1 forvet. Bu yapılacak 6 yabancı transferi genç ve gelişime açık oyuncular olmalı.

Görüşlerinizi alalım.

Muslera
Omar Luyindama Marcao Saracchi
Transfer Transfer
Transfer Transfer Transfer
Transfer
Belirtmiş olduğun ilk 11e yüzde yüz katılıyorum.

Transfer tercihleri konusunda emin değilim ama ön tarafı komple değiştirmek gerektiği aşikar.

Ya siz nasil yapiyonuz bu izlememe işini? Nekadar kötude gitsek, hatta antreman maci bile olsa ben izlemeden yapamiyorum. Yenilcegimizi bilsem bile. Siz nekadar kolay söyluyorsunuz izlemedim veya bundan sonra izlemem diye? Bendemi sorun var yoksa??

Izlemem diyenlerin hepsi izliyor
Anlik sinir ve Duygusallıkla konusuyorlar.

Başlığı açan murat renkdaş cabuk vazgecen bir karakteri var. Bu tarz başlıkları cok aciyor.
Ya siz nasil yapiyonuz bu izlememe işini? Nekadar kötude gitsek, hatta antreman maci bile olsa ben izlemeden yapamiyorum. Yenilcegimizi bilsem bile. Siz nekadar kolay söyluyorsunuz izlemedim veya bundan sonra izlemem diye? Bendemi sorun var yoksa??

hedef23

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt