Serdar Aziz - Sayfa 239 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Aziz

Serdar’ın akabinde Tadic’e dönerek “Bir tane şöyle şut atmadın ak göt dayayıcısı” diyerek çıkıştığı, Tadic’in ise “Penaltı kullanmaktan şuta sıra mı geliyor y.anteni?” şeklinde cevap verdiği öğrenildi.

Fırıldak Ali’nin megafonla anons yaparak ortalığı sakinleştirmesinden sonra İso’nun “Serdar’la Hakan’ı dövüştüyorum, Ferdi’ye Dzekoya kafa attıttırıyorum kimse bunları konuşmuyor” diyerek medyaya sitem ettiği gelen bilgiler arasında.

Kalpleriyle beyinleri celisti diyeceğim ama bizi bırakıp fenere giden beyin neyle ne kadar çelişebilir???
Serdar' ın durumu pek öyle değil ama. Ertesi gün tatile gidecek adam basit bir besin zehirlenmesi yaşayamaz diye bir kural olmadığı gibi, öyle bir durumun etkisi günlerce de sürmez genellikle. Terim' in zaman zaman yaptığı gereksiz hırtlıklardan biriydi o olay...

Serdar Aziz'in 5 6 sene sonra futbolu bırakınca Gs'yi öven shortları gözümün önüne geliyor, forumda övülüyor vs. Teknik direktörlük filan öyle stresli işler gelmez agama.

ya bak volkanlar vs gidince bunlar basarızlığı takımda bir sembol isim olmamaya vurdular. sonra götlerinden hakan yandas gibi dengesiz, karaktersiz bir adamı sembol yaptılar. sonuc gene basarı yok. götten uydurma komutandan bu kadar olur işte. anca giitssin rakip antrenörlerin önünde el hareketi çeksin. dy. her tuşa basıyorlar ya her tuşa.

yemin ediyorum bunlardan bu adamın bu kadar önde tutulması.
Şampiyonluksuzluğun ilk 5 senesi Volkan yok muydu yav kalede

Üst Alt