Haber - Rıza Çalımbay: "VAR kayıtlarını şimdi dinledik ama boşuna dinliyoruz. Göz göre göre puanımız gitti" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Rıza Çalımbay: "VAR kayıtlarını şimdi dinledik ama boşuna dinliyoruz. Göz göre göre puanımız gitti"

bizimde giden penaltı var onu da konussanıza. evet gol verilse kimse bir şey demezdi ama penaltı nolacak? asıl orda yapılan hata bu yapılan baska hatayı daha da yüceltti. skor 2 fark olsa etkisi aynı olmazdı o pozisyonun

Bjk maçında 30 metre taçtan gol yedi maç sonu ağzını açmadı. Bizde 50 tane kanala çıktı maç bittiğinden beri. Rahatsız etmemesi için fenerli olmak lazım

Ben fenerli değilim rahatsız da olmuyorum adamın canı yanmış çünkü. 2011den beridir fener şike yaptı diyor trabzonspor. canı yanmış. Canı yanan konuşur kardeşim. bizde konuşuyoruz haftalarca hakemleri canımız yandığında.

bu tjk sevdası da bayağı saçma. tjkye en fazla koyan adam rıza olabilir. çelme takmadığı sezon yok sanırım. 19/20 sezonunda 2 maçta da koymuştu. şampiyonluğumuz çalındı dediğimiz 20/21 sezonunda da ikinci yarı çelme taktı sergenin tjksine. aç bak, burada hepimiz verir maçı diyorduk.

Ben fenerli değilim rahatsız da olmuyorum adamın canı yanmış çünkü. 2011den beridir fener şike yaptı diyor trabzonspor. canı yanmış. Canı yanan konuşur kardeşim. bizde konuşuyoruz haftalarca hakemleri canımız yandığında.

bu tjk sevdası da bayağı saçma. tjkye en fazla koyan adam rıza olabilir. çelme takmadığı sezon yok sanırım. 19/20 sezonunda 2 maçta da koymuştu. şampiyonluğumuz çalındı dediğimiz 20/21 sezonunda da ikinci yarı çelme taktı sergenin tjksine. aç bak, burada hepimiz verir maçı diyorduk.

Rıza'nın puan ortalaması en düşük takım Jk. Onlarla oynadığı maçtan sonra yenilirse hakem konuşmuyor. Bizle Fb'ye karşı böyle değil. Net bi tinerci olduğunun göstergesi. Rıza'nın yaptığının Türkiye'de 2. bi örneği yok. Hiç Ts muhabbetine falan girme.

Screenshot_20230112_142743_Samsung Internet.jpg

Üst Alt