Rakip Takım Taraftar Forumlarından Enstantaneler - Sayfa 127 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rakip Takım Taraftar Forumlarından Enstantaneler

Dün tuhaf bir durum oldu ..25 -45-60 yaş civarı 3 fenerliyle konuştum ayrı ayrı ..
25 yaş olan biraz daha cahildi hala fetö etkisi bitmedi dedi ..
45 yaş olan daha akıllı basliydi hakemler kolladı sizi dedi ..
60 yaş olan hükümete bağladı bizim şampiyonluğu yerel seçimlerde biz oy vermedik cezalandirildik dedi ..

Abi bunların gerçekten 7den 70 e hepsi aynı tüm dunyanin kendilerine düşman olduğunu saniyor

Dün tuhaf bir durum oldu ..25 -45-60 yaş civarı 3 fenerliyle konuştum ayrı ayrı ..
60 yaş olan hükümete bağladı bizim şampiyonluğu yerel seçimlerde biz oy vermedik cezalandirildik dedi ..

Abi bunların gerçekten 7den 70 e hepsi aynı tüm dunyanin kendilerine düşman olduğunu saniyor
Kazayla ortamda 90 yaşında fbli olsaydı büyük ihtimalle o da 5 yıldız muhabbeti yapıp lefterden falan bahsederdi 😂😂

space yayınlarını dinledım bunlardan harbiden bi bok olmaz,aralarında 1 tane bile özeleştiri yapan yok

hepsi takım mükemmel hoca mükemmel ama siyaset izin vermeden bu hakemler tff bizi hep dograyacak kafasında

aynen devam sevgili amipler aynen bu kafaya devam
sivas ile berabere kaldıklarından sonraki space'de söylenen cümle

' rte ben feneri bıraktım dedi, belliydi. bizi şampiyon yapmayacaklar '

:red:

Çaktırma Hüsnü aman sakın. :asd:

Üst Alt