GSC Anket - Perşembe Günü UEFA Avrupa Ligi’nden Elensek Üzülür müsünüz? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Perşembe Günü UEFA Avrupa Ligi’nden Elensek Üzülür müsünüz?

Perşembe Günü UEFA Avrupa Ligi’nde Elensek Üzülür müsünüz?

• Kullanılan toplam oy
    202
  • Anket kapatılmış .
- Bundan sonra fenerin de maçları olacak... o noktada eşitiz...

- Farkedilmiyor ama avrupa maçlarının lig yarışına ve takımlara olan bakışa etkisi büyük. Biz erken havlu atıp FB grup lideri çıksaydı uzay takımı ilan edilirdi (ki zaten edildi), yanı sıra biz yerin dibine gömülürdük. Avrupa'da devam edebildiğimiz için Okan hocaya içerden dışardan çekilmesi muhtemel kılıçlar kınına girdi... Fakat görece güçcüz olan bir rakip karşısında elenirsek direkt çıkacaklardır kınlarından yine...

- Prag ülke puanında direkt rakibimiz olan bir ülkenin takımı. geçmeleri ülkece kötü olur bizim adımıza... Biz praglardan devam edip önce sparta sonra slavia olanını elersek iyi olur.

- İçimde "olur mu la" hissi çeyrek asır sonra tekrar yeşerdi sönsün istemiyorum.

İşbu sebeplerden dolayı:
- ya gittiği yere kadar gidecek aşkım, polifonik nokia melodisini tekrar dinleyeceğiz...
- ya da bir sonraki kurada liverpool gelsin ona elenelim...

Bu sorunun tam bir yanıtı yok 3 şıkkın karışımı bir seçenek olmalıydı Avrupa'da gidebildiğimiz kadar gitmeliyiz ama aynı şekilde lige de fazlasıyla asılmalıyız.

Sene başında fener çok ciddi bonservis + maaş yüküyle şampiyonluk hedefiyle yola çıktılar olamadıkları taktirde ciddi bir yükümlülük kalacak sene sonu Ferdi gibi önemli oyuncularınıda kaybedecekler. Ali Koç'un kişisel hibe ettiği paralarda olmayacak gelen başkanı çok zor günler bekler.

Leverkusen, Liverpool çok korkutmuyor kura şansı denk gelirse 2'si de elenebilir ama genel takımlara bakarsak işimiz zor Boey'in kaldığı Köhn'ün de eklendiği senaryoda çok daha fazla şansımız olurdu hatta iddaalı bir konumda olurduk.

Geçen seneki gibi fener maçına şampiyon çıkmak > Avrupa ligi çeyrek finali derim hem şampiyon olup tekrardan Şampiyonlar liginin yeni formatında ilk kez rahatlıkla katılabiliriz.

Ama bir gerçek var mantık ne derse desin elendiğimiz an mantık filan kalmaz insan her türlü üzülüyor.

Son düzenleme:
mason gelecek - hiç birini kazanamayız fener tüm kupaları ve konferansı alacak diyip gidecek.

tepki vermeyelim sezon boyu toteme adadı kendini

Adamlar için son sene bu sene de şampiyon olmazlarsa büyük sıkıntı içine girecekler göz göre göre şike bile yaptıklarını düşünürken bazı cevaplar romantik geldi bana

üzülürüm tabii ama çok daha rahatlayacağımız için mantıklı da olan bunun olması zaten , sonraki tur sağlam bir takım çekersek çok yorarlar bizi.Bu sene alalım ligi kadroyu daha da geliştirelim seneye ikisine de oynarız.

Adamlar için son sene bu sene de şampiyon olmazlarsa büyük sıkıntı içine girecekler göz göre göre şike bile yaptıklarını düşünürken bazı cevaplar romantik geldi bana
Zaten benim kabullenmediğim nokta burası her türlü pisliği şikeyi göstere göstere yapacaklar hakemler senin penaltılarını çalmayacak nizami gollerini vermeyip rakibi tutmaya çalışacak rakibe olmadık penaltılarla skoru aldıracaklar ama Avrupa daha önemli diyeceğiz yok öyle dünya kafalarına kafalarına vura vura şampiyon olmalıyız.

Zaten benim kabullenmediğim nokta burası her türlü pisliği şikeyi göstere göstere yapacaklar hakemler senin penaltılarını çalmayacak nizami gollerini vermeyip rakibi tutmaya çalışacak rakibe olmadık penaltılarla skoru aldıracaklar ama Avrupa daha önemli diyeceğiz yok öyle dünya kafalarına kafalarına vura vura şampiyon olmalıyız.
Kesinlikle rtaş bu sene şampiyonluk çok mühim Avrupa ligini kazanacağımızı düşünmüyorum musleranın burnuna çarpmasa top 3-2 yeniliyorduk

1.5 dakika kadar Evet üzülürüm
26531.jpg

ligi her türlü alıcaz zaten
bu kadar maliyetin altına sadece lig şampiyonluğu için girildiyse yazık bizim kulübün haline

Avrupa Liginde başarılı olunca ligde olamayacağımız sanrısını kim yarattı size. Hepsini oynayacak kapasitesi var bu takımın. Ki o yüzden buralardayız.

Galatasaray'ın kuruluş amacı "Türk olmayan takımları yenmektir." zaten amacımız budur ama yarı final oynayıp bizim stadyumda fenerin şampiyonluk kutlamalarını görmek isteyen var mı ?.

Buraya kadar olmaz demeyin çünkü 2 senedir sondan 1 önceki hafta bizim stadyuma maç verilmesi fazla tesadüf değil mi rövanşit bir yaklaşım var geçen sene bile neler yaşandı herkes biliyor.

Biz hep Avrupa maçı sonrası deplasmana giderken bu adamlar sezonun ilk yarısı İstanbul dışına bile çıkmadılar.

Üst Alt