Olympique Lyonnais Takip Başlığı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Olympique Lyonnais Takip Başlığı

Cevap: Resmi Olympique Lyonnais Başlığı

Fransa derbisini Lyon 10 kişi ile deplasmanda 1-0 kazandı. maçta iki kırmızı kart vardı sonlara doğru S.E'den rafael gördü.

böylece PSG ile aradaki puan farkı 5'e yükseldi. Lyon hala lider, bizim geçen seneki halimize benzetiyorum mütevazi kadro ile büyük işler yapıyolar. büyük ihtimal seneye CL'de oynayacaklar

Sağol Bastos tek maçtan yatırdın beni.:eek: Galatasaray ile adın geçiyordu iyiki gelmemişin , inşallah gelmezsin. :happynew:

keşke lyon'a verseydin, içeri dışarı pek farketmiyo bu derbide. son derbilerde lyon daha üstün en son hatırladığım 4-1 yenişti lyon deplasmanda

Biraz yanlışlıkla verdim ya kodlarken yanlış kodlamışım. :sad007: Yoksa alakam yoktu bu maçla. :lol: (Biraz değil bayağı bir başka maçı kodlarken bunu kodladım. :eek: )

[video=youtube;9j5Zo8B8PAw]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=9j5Zo8B8PAw[/video]

1-0:trollface:

Lyon 3-0 Nice

Lyon harika oynuyor maşallah :D dakika 80 kondisyon hala mükemmel seviyede tek kale maç oluyor pozisyon üzerine pozisyon fakat kaliteli forvet olmadığı için çok pozisyon harcadık. 94 doğumlu bi çocuk oyundan çıktı az önce :asd: buna rağmen fener bu tempoya asla dayanamazdı bu kadar kaliteli oyunada dayanamazdı. keşke fener gelseydi

Üst Alt