Tier 1 - Ocak Ayı İçin 6-8 Alternatiflerinden Birisi: Onyedika - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 1 Ocak Ayı İçin 6-8 Alternatiflerinden Birisi: Onyedika

Ortasaha bakılacaksa İskandinav topçular bakılsın şu takıma adamlar disiplinli, at gibi koşuyor, alt yapıları da iyi.

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3a44bd5a7ec24c6b224bfb2f26ba9e5d.jpg

@Barış Savaş @Oğuzhan Sesko @Enis Savar @Aziz Kaan

22-23 40 maç 0 gol 0 asist ( belçika) Ekli dosyayı görüntüle 228168

2023-2024 28 maç 1 gol 1 asist (belçika ligi)
Ekli dosyayı görüntüle 228169
'' topla kat eden, oyun kurabilen 8 numaraya ihtiyacı varken asla alınmaması gereken oyuncu. c.brugge maçlarını açıp izlemedim oynadığı sürece ama skor üretemeyen, stoper de oynayabilen bir 6 numara olarak gözüküyor. bizim takımın ciddi bir skor üretememe, oyunu açamama sıkıntısı varken bu tip bir adam gereksiz kere gereksiz olur. çok iyi bir oyuncu da olabilir bilmiyorum ama bizim ihtiyacımız olan oyuncu olmağı kesin.''
Onyedikayı danimarka ligi takibi eden benim gibi sapıklar tanır ve önermiştir muhtemelen. Os'de inanılmaz dinamik katan kısa alanda iyi hızlanan ve bir anda pozisyon içinde biten oyuncuydu. Belçikada takip etmedim ama danimarka liginde bu herif böyleydi. Skorer hiç olmadı torreirayı ileri çekme gibi bir plan varsa onyedika alınabilecek oyunculardan birisi.
Biraz badou gibi herif.

Yalnız şöyle bir olay var. Schjelderup da o ligden çıkma dikine giden hatta fenerin içinden geçen bir herif ama benficaya gittiğinde şans verilmeyen ve geri kiralanan bir herif. Ne olursa olsun daha tecrübeli oyuncuya gidersek asla yadırgamam.

Oynayacağımız oyunu biliyor muyuz o önemli mevcut zihniyetle rulet atacaksak böyle bir herife ihtiyaç var, kanatları daha aktif kullanabilecek geriden dern oyun kuracak bir 6 numara ile hızlı geçiş oyunu oynayabileceksek lemina tarzı bir oyuncu lazım bize.

Bu arada boşa muhabbet ediyoruz bu adamı bizimkiler alacağını sanmıyorum. Ucuza da patlamaz.

Biz önce schjelderup için benficaya gidip aldığınız paraya bize salın dememiz lazım. Kanat da oynatırsın forvet arkası da ortayı 3leyip kontra oyununa da geçersin.
Doğru adama gitmemiz lazım. Efektif adam eksikliği yaşıyoruz. Kerem topu tutamıyor zaha kanattan yardıramıyor. Mertens iki bölge için yaşlı kalıyor maximum 30 dakika tam performans alırsın o da yeter aslına bakarsan.

Bu arada afrika kupasına katılacak şubat ayına kadar takıma katılamaz bir de bu sorun var onu da iyi düşünmek lazım. Ne zaman takıma uyum sağlayacak ne zaman katılacak vs vs.

keşke tüm şartları zorlayıp tielemans'ı alsaydık ve zaha işine hiç girmeseydik. tielemans, davinson, angelino (buraya gelmeden önce beğeniyordum), ziyech, bakambu aslında mevcut kadromuz için oldukça yeterli transferlermiş.

2 orta saha almalıyız. Göbekten hücum edemiyoruz. 8 ve 10 lazim bu takıma. Sol bek kiralik da idare edilir. Avrupa da başarı istiyorsak orta saha net isimler olmali.

SM-G985F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok potansiyelli bir topçu olduğu belli, bjk maçında hayran kaldım. Hem ayağı temiz hem fizikli ama aşırı yüksek fiyat çekerler gibi

Üst Alt