Metin Öztürk | 2. Başkan - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Metin Öztürk | 2. Başkan

daha adayken antalya başkanından bi ton gol yiyen metin bey ltf transfer işlerini devr alınız ve taraftarı mutlu edecek tmarkt değeri yüksek isimleri kadromuza katınız

daha adayken antalya başkanından bi ton gol yiyen metin bey ltf transfer işlerini devr alınız ve taraftarı mutlu edecek tmarkt değeri yüksek isimleri kadromuza katınız
antalya gollerini unutumuştum hakkaten dedelere konuk falan olmuştu - tek yaptığı Burak Elmas'ı ezmeye çalışmaktı.

güzel bir arzun var Hayri başkan ama ben bu adama zerre güvenmiyorum.

Yine fena fail bir yorum.
O kalibrede oyuncular alınacağını bizzat ifade eden Erden Timur, yani beklentiyi oralara çeken taraftar değil.

tamam işte alternatifi bu diyorum fail kardeş
anlama konusunda fail ettin sanırım

yok sen alternatifi bu demiyorsun boşuna şimdi laf kalabalığı yapma.

Senin mesajın açık şu an yangın yapan taraftarı taşlamak, neden yangının hedefi Erden Timur olduğu için.

Ama işte tam da burada VAR bile gerektirmeyecek bir ofsayta düştün, sanki o değerde oyuncular için beklenti yaratan taraftarmış gibi.

Taraftar bu adamı ne istedi ne de ister, kimler tarafından yönetime alındığı da malum zaten boşuna laf kalabalığı yapıp da haklı yangını buradan söndürmeye çalışmayın veya çalışın en fazla komik olursunuz.

cl dönüşü 4 anadolu deplasmanını çekmeyi nasıl becerdin bu kadar istanbul takımı varken birader

zorbay küçük ve var hakemleri hakkında biraz konuşsanız iyi olur.

fener ortada hicbise yokken bebekler gibi ağlıyor. medyanın boş bırakınca bugünkü gibi katlediliyorsun.

hakikaten dursun başkanın önceki yönetiminden tek farkı nursuz kardeşi yerine erden başkanı yönetime sokması. o kral da olmasa itinayla ligi ilk 3 dışında bitirtecek bi ekip toplanmış

Ömer Yalçınkaya’nın göreve getirilmesi hakkında;

Metin Öztürk: "Bizim lokomotifimiz futbol. Ana gündemimiz Adana Demirspor ve Kopenhag maçları. Bu kararları branş yöneticileri verir. Bana su topunun hocasını sorsanız bilmem, o branşın sorumlusu var." (Eski Açık)

bu arkadaşın her açıklaması sıkıntılı yaw

E kapayın abi o zaman o şubeleri
Öyle saçma şey mi olur
Orada alınan bir mağlubiyette Galatasaray'ın adı geçiyor
Ya GS'ye yakışan adamlar getirin ya da önemsemiyorsanız kapatın

Üst Alt