mesut özil - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
fenerli olduğunu çok belli etti soğuttu kendinden halbuki baya severdim mesutu.. zamanında schalke'de oynarken antrenmana fenerbahçe forması ile çıktığı için kovulmanın eşiğine gelmişti ısrar ettiği için.

Cevap: mesut özil

Kansız adama yorum yapmam,ancak bu kansız yüzünden milli takımda olmayışını Fatih terime bağlayanların soyuna çok güzel gider yaparımmm..

[video=youtube;_EKFGzq38mw]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_EKFGzq38mw[/video]

vay be mesuta bak sen

bırak dostum şu mongolu şuna mesaj bile yazmamalıyız

ya arkadaş hiç mi Türkiye' ye veya Türklere karşı saygısı olmaz.

Demiyorum ben oynamasın etmesin. Bize karşı daha hırslı, bangır bangır oynasın ama şu yaptığı hareket zamanında Podolski hayvanın Nuri' ye yaptığından farkı yok

Tam artist cocuk, mac boyunca hareketleri ile proveke etmeye calisti oyuncularimizi, durmadan itiraz etmeler kendi yere atmalar bir hallenmeler vardi cocukta acayip uyuz etti beni allahin gevuru

Skoru göstererek oyundan çıkması ayıptı.

Onun dışında ekstra oynamış veya oynamamış fark etmez. O takımdan maaş alıyor.

ve Mesut Fenerbahçeli.

Bence hakeme sunu demistir, saten skor 3-0 niye zamana oynim ki. bende mesutu pek sevmemde ama bize karsi niye kötü yada hirzi olmadan oynasin ki?

Bizim altyapidan yetisen fatih akyel bize karsi oynadinda bizim futbolculari nerdeyse dövüyordu.

Mesutun yapdi hareketinde pek kötü birsey görmedim.

Olm iyimisiniz siz Sneijder 3-0 önde olsak oyundan böyle çıksa Real'liler bu yaptığınızı mı yapacak.

Lan adam realin topçusu ya :D

Hayret bişey lan oldu koşa koşa çıkaydı :D

Üst Alt