mert hakan yandaş - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

mert hakan yandaş

Ne başarın var
Ya da bahsettiğin karşı tarafa şuana kadar ne üstünlük kurdun ki
Korkuyorlar diyorsun

İçgörüsüz fdaksşifişdsa

Bunun ve fb li birkaç oyuncunun turkiye de yaşamaya devam etmeleri günden güne zorlasmaktadir. Sadece zaman meselesi.

İnsanlar kendimiz gibi amatörce bakıyoruz, yok şöyle dedi, yok böyle yaptı helal olsun. Kardeşim profesyonel futbolcu kolay olunmuyor, laf olsun diye kullanılan bir ünvan da değil. Her zaman haddini hududunu bileceksin, olur olmaz yerlerde konuşmamayı öğreneceksin.

Bizde vaktinde Arda bir türlü tutamazdı dilini ama o yönetimin de başı boş olduğu bir zamana denk geldiği için öyle olmuştu. Bugün olsa aynı hataları yapması zor. Bizim yönetim sınırları iyi çizmiş. Bizde böyle medyaya demeç veren futbolcu var mı ben hatırlamıyorum. Bu herif o kadar cahil ve o kadar aptal ki kendini kabul ettirmek için yaptığı şaklabanlıklarla futbol hayatını bitiriyor farkında değil. Ve nasıl ki dün İsmail, ondan önce Oosterwolde cezasını çektiyse bu kadar adi bir herif olmanın cezasını öyle ya da böyle çekersin. Ya sakatlanırsın ya gözden düşersin ya başka bir şey olur. Ama illa ki olur.

453

Dün maçtan sonra soyunma odasından çıkışını görmeliydiniz. Başı önce çıkıyor çomar, hala taraftara yaranma derdinde. Çok üzgünüm imajı veriyor güya.

Ama ta en başta Emre Kılınç ile birlikte bize gelseydi böyle şaklabanlıklar yapmazdı, efendi olurdu. Fenerin suyundan böyle oldu. Aynı İrfancan Eğribayat gibi kıçını yırtıyor kenarda, camiasına yaranmak için.

Üst Alt