Melo ve Riera Kadro Dışı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo ve Riera Kadro Dışı!

Cevap: Fatih Terim Açıklamalarda Bulundu

niye? olamazmi? aynisini Real Madrid Drenthe ile yapti Evertonda suanda.. sene sonu sozlesmesi bitiyor?

1.5 milyon euro bedelle kiralasınlar o zaman, sezon sonu serbest kalır, anlaşırsak da Melo'yla yine, bedavaya bonservisini almış oluruz.

İzin verir mi sence Juventus buna?

Cevap: Fatih Terim Açıklamalarda Bulundu

1.5 milyon euro bedelle kiralasınlar o zaman, sezon sonu serbest kalır, anlaşırsak da Melo'yla yine, bedavaya bonservisini almış oluruz.

İzin verir mi sence Juventus buna?

Izin verir vermez o ayri konu haci, ben olsam derim enayimiyim izin veriyim.. 3 milyona veririm daha iyi bu sene.. haklisin ama bu olay oldu yani ben onu kast ettim.. Sahsen bu sene sonunda 1 senelik kontrati kaliyorsa Melonun.. 8-9 milyon fazla.. 5 milyona bitirilmeli derim..

Cevap: Fatih Terim, Melo ve Riera Hakkında Açıklamalarda Bulundu

gayet olgunca konuşmuş yalanca öpüşmek olmaz diyor problemi kesin çözüp meloyu tamamen kazanıp alacaklar..

Olabilir. Ama eksi guzel yapiyor. 20 mesaj atiyorsun mesela. 20den fazla atamiyosun. Ondan sonra adminler seni kontrol ediyor. Konusmana,dusunmene bakiyor,cevredekiler ne demis ona bakiyor. Sonra onaylarsa yazmaya basliyorsun. Onaylamazsa yazamiyorsun,iptal ediliyor.

o sistemi bilmiyorum reis dedigin gibi ise yariyorsa yapilsin, yani sacma oluyor boyle..

cok tatsız ve gereksızdı hoca gerekenı yaptı manısa macında yoklar sonrasına hocamız karar verır sıkıntı yapmayın medya tabı her zamankı gıbı kemık bulmus ıt gıbı atladı olayın ustune yapacak bısey yok macı kazanır olayı soguturuz sanırım hoca kadroya alır bence..

ancak bonservıs konusu bence alınmaz gıbıme gelıyor zaten cok ucuk bır fıyat var ortada..

rıeraya gelınce bu takımda ne ısı var onuda anlamıs degılım alınması gıbı takımda kalmasıda gereksızdı sene sonu zaten oda gıder

benle şu lavuğu konu dışına atın luzumu yok ben yazmasamda olur ama şu lavuk yazmasın şu konuya insanların sinirlerini bozuyor

Ben sadece melo gitsin dedim herifler ortalığı ayağa kaldırdı şimdi mod kannkaları beni banlar olsun ben gelmeyi de blirim

yöneticiler benide bu arkadaşıda konu dışına atabilirler mi rahatsızlık veriyoruz.

Ben sadece melo gitsin dedim herifler ortalığı ayağa kaldırdı şimdi mod kannkaları beni banlar olsun ben gelmeyi de blirim

bide gelip burda afra tafra yapiyor.. ulan dunden beri burda 100 kisi melo gitsin dedi kimse laf etmedi.. ama senin konuya yaklasma tarzin bambaska bunu gormuyorsan zaten kus oldugun ordan belli, cunku bitek onlar boyle dedigim dedik caldigim telli duduk tribinde oluyorlar..

Mesut bosver sunu ya, bence bi an once buraya uye olmanin niye bukadar kolay oldugunu sorgulamak gerek.. 13.000 uyemi var? 14.000 var? bu uyeler her biri 1 kisi onerse.. 26.000 uye olur.. hadi.. 2000 aktif.. 16.000 olur.. yeter bile.. oyle her basi bos gelip uye olmamali.. yada bi Galatasaray formasiyla nufus cuzdaninin fotografini uplamali..

Üst Alt