Manuel Neuer'den Rekor İmza! Yıllık 15 Milyon Euro! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Manuel Neuer'den Rekor İmza! Yıllık 15 Milyon Euro!

manuel-neuer-20-04.jpg

Neuer, yıllık 15 milyon Euro'dan 2021'e kadar Bayern Münih'te...

Bundesliga ekiplerinden Bayern Münih, Alman file bekçisi Manuel Neuer ile olan sözleşmesini 2021 yılına kadar uzattı.

Bayern Münih resmi sitesinden yapılan açıklama ile kamuoyuna duyurulan gelişme sonrası Alman basını Manuel Neuer'in
yıllık 15 milyon Euro kazanacağını iddia ettiler.

Manuel Neuer 2011 yılında Schalke 04'ten Bayern Münih'e transfer olmuştu.

NTV Spor

Moderatör tarafında düzenlendi:
Neuer, 5 yıldır giydiği Bayern Münih forması ile 3 Bundesliga, 2 Almanya Kupası ve 1 Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu yaşadı.

Bu 2 lig şampiyonluğu ve 2 şampiyonlar ligi yarı finali için Bayern Schalke'ye bonservis haricinde 9 milyon daha ekstra bonus ödemiş. Şampiyonlar ligini bi kere daha kazanırsa 6 milyon daha ödeyecekmiş.

Son düzenleme:
Neuer bi kaleciden fazlası gerçekten. Şu adamın şu videoda elle ve ayakla geriden ileri çıkardığı pasları çıkarıp hücum başlatabilen kaç defans oyuncusu tanıyorsunuz? Türkiye'de değil Avrupa'da kaç tane var. Bugün büyük takımlar hep bu tip kalecilere yöneldi. Manchester'daki De Gea mesela, ya da Barcelona'daki Bravo galiba adı. Spiker bravo bravo deyince kaleciye bravo diyor sanıyordum neden bravo dedi diyordum, adı Bravoymuş meğersem.

Manuel Neuer Pass & Skills Amazing - YouTube

Muslera da mesela topu fena çıkarmıyor, bu seviye değil tabi. Ama Fenerdeki Volkan gibi bi kalecin olduğunu düşünsenize, adamın vurduğu her top rakibe taça avuta gidiyor, atak kaybediyorsun sürekli yeniden top kapmaya çalışıyorsun.

Son düzenleme:
Takside cüzdanını unutmuş, taksici buna cüzdanını vermek için 120 km yol yapmış bu da forma hediye etmiş, adam da sövmüş.
De Marke Sports

@demarkesports
·
1 sa

Neuer’in taksisinde düşürdüğü cüzdanı geri verebilmek için 120 KM yol giden taksi şoförü: “Sadece forma verdi. Resmen bir alay konusu, benim 4 çocuğum var.”

De Marke Sports

@demarkesports
·
1 sa

Bild’in haberine göre taksi şoförü, yasalar gereğince cüzdandaki 800 eurodan en az 49 euro almalıydı.

Takside cüzdanını unutmuş, taksici buna cüzdanını vermek için 120 km yol yapmış bu da forma hediye etmiş, adam da sövmüş.
De Marke Sports
@demarkesports
·
1 sa

Neuer’in taksisinde düşürdüğü cüzdanı geri verebilmek için 120 KM yol giden taksi şoförü: “Sadece forma verdi. Resmen bir alay konusu, benim 4 çocuğum var.”

De Marke Sports
@demarkesports
·
1 sa

Bild’in haberine göre taksi şoförü, yasalar gereğince cüzdandaki 800 eurodan en az 49 euro almalıydı.
imzalı formaysa aslında karlı olabilirmiş

De Marke Sports
@demarkesports
·
1 sa

De Marke Sports
@demarkesports
·
1 sa

taksici :

Üst Alt