Manchester United'a Wan-Bissaka Şoku - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Manchester United'a Wan-Bissaka Şoku

Shaw daha iyi tabii de o sağlamsa oynar diye dedim

Dalot bence bize daha çok sorun çıkarır sağda, adamın hücum özellikleri iyi

Her şey bir yana Rashford’u ziksen durduramayız
Rashford değilde Hojlund beni daha çok korkutuyor. Hem tank gibi hem patlayıcılığı çok yüksek bizim Abülkerim ile Nelsson'un en çok zorlandığı oyuncu tipi.
Geçen seneki Fenerbahçe maçları gibi bir oyun oynamalıyız. Önde basalım, önde karşılayalım tarzı bir planla gidersek halkalı şeker yapıp yollarlar bizi.

Rashford değilde Hojlund beni daha çok korkutuyor. Hem tank gibi hem patlayıcılığı çok yüksek bizim Abülkerim ile Nelsson'un en çok zorlandığı oyuncu tipi.
Geçen seneki Fenerbahçe maçları gibi bir oyun oynamalıyız. Önde basalım, önde karşılayalım tarzı bir planla gidersek halkalı şeker yapıp yollarlar bizi.
Aynı fikirdeyim oyun yapısı konusunda.

Hojlund da tam bize ters gelecek forvet zaten geçmişte 2 tane tıklatmışlığı da var da belki form tutmamıştır sakatlandı falan diye dedim.

Rashford’a da özel sempatim var bence world classlarda kafaya oynayacak bir adam sadece bazen sakatlanıyor ve çok düşüyor ama oynadı mı fena bir herif

Muslera klasiği olarak ŞL’de ondan bir jeneriklik yeriz gibi

Üst Alt