# Lucas Biglia - Sayfa 64 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Lucas Biglia

Cevap: # Lucas Biglia

Anderlecht Menajeri Van Holsbeeck yarın takımdan önemli bir oyuncun ayrılacağını ve bu oyuncunun Legear olmadığını açıkladı.

Büyük ihtimalle bu isim Biglia olur bakalım bize mi fenere mi gidicek ? görücez yarın

Anderlecht Menajeri Van Holsbeeck yarın takımdan önemli bir oyuncun ayrılacağını ve bu oyuncunun Legear olmadığını açıkladı.

Büyük ihtimalle bu isim Biglia olur bakalım bize mi fenere mi gidicek ? görücez yarın

Bu adamin aciklamasinin son cumlesi o X futbolcu "daha iyi bir lige gidecek" seklinde. velhasil Biglia'nin ayni zamanda Valencia ile de flort ettigi biliniyor. Buna dayanarak, hele bir Belcikalinin Turkiye ligini kendi liglerinden daha iyi oldugunu dusunmesinin absurd oldugunu da goz onunde bulundurdugumuzda ben sanmiyorum ki Biglia fenere gelsin. Galiba bugun Sansal Buyuka kendi programinda fener baskanindan fransa'da oynayan ama fransiz olmayan birisini alacaklarini ogrenmis. Ben gercekten Biglia'nin Turkiye'ye gelecegini (ister bizim takima ister fenere) hic zannetmiyorum bu hafta icinde.

Önemli bir oyuncumuz büyük bir lige transfer olacak demiş.

STSL ? Büyük lig ?

Türkiye değildir.

Eskiden galatasarayla fener bir futbolcu kapıştı mı galatasaray alırdı yerli veya yabancı herkes cimbomda oynamak isterdi.Ama şimdi basiretsiz adnan polat yönetimi mahvetti.Hafta sonu bursaspor maçındaydım.Herzaman ki gibi ultraslanın yanında yerimi aldım.Sonuç pozisyona bile giremeyen galatasaray.mesela,

gelecek dediğimiz emre çolak yemin ederim kız gibi.Ayakta duramıyor.Topa vuramıyor.Topsuz alanda hiç yok yani altyapı sıfır kocaman bi sıfır.

koca takımda 4 kişi var inanın 4 kişi,

culio,kazım,yekta,servet

ayhan satmış takımı kaptan maçın başından sonuna kadar hakemle uğraşıp attırdı kendini.hakan balta rakible dans ediyor.sabri orta yapmaktan aciz.Ya mustafa sarp?????? olamaz böyle bişey, dikine bir tane top yok.Bakın abartmıyorum 1 tane bile yoook.Durum içler acısı arkadaşlar.Oturup dua edelim ki bu takım türkiye kupasından elenmesin.Eğer elenirse küme düşme hattında dolaşırlar.Bursa sporluların en çok tekrarladığı tezahürat "cimbom kümeye" ve "cimboma koymaktan fenalık geldi idi" ultraaslan bize ne söyletti biliyormusunuz " başarılar gelir geçer asaletin bize yeter" yazık valla billa yazık....

bigliaya gelince böyle kaliteli topçuları alamayız biz.Para vermez adnan polat.Parasız topçu olurmu? iyi topçu para ister gerisi boş.......

Belçika Liginden büyüktür.

Bize göre büyüktür, onlara göre değil. Ben o oyuncunun Biglia değil de Lukaku olduğunu düşünüyorum.

Ayrıca Fenerbahçe'de orta saha arıyor ve Aykut Kocaman mutlaka transferin oalcağını söyledi. Bizim ise transfer yapıp yapmıycağımız bile meçhul. O isim Biglia ve lig TSL olsa bile ben 2. bir Stoch vakasının yaşanabileceğini düşünüyorum.

Üst Alt