Kurtuluşumuz İçin, Başarı İçin Tek Çare: Abdullah Avcı! - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kurtuluşumuz İçin, Başarı İçin Tek Çare: Abdullah Avcı!

Sayın değerli GSCimbom ailesi ve büyük GALATASARAY taraftarı;

Geçirdiğimiz bu leş, berbat dönem içerisinde hep beraber bir çok sıkıntı çektik. Ama bizler Galatasaray'lı olarak bunların yıldırmayacağını tabii ki biliyoruz. Fazla uzatmadan,tekrar başarıları en azından bu Avrupa'ya gidemediğimiz süreç içerisinde Türkiye Ligi'ndeki otoritemizi sağlamamız için,
rakiplerin tekrardan tek korkusu haline gelmemiz için, tekrardan takımın ruh kazanması için, sistemli bir oyun içerisinde olmamız için, bu süreci en hızlı atlatabilmemiz için, 90 dakika mücadeleyi bırakmamamız için,

ve en önemlisi kuruluş amacımız olan TÜRK OLMAYAN TAKIMLARI YENMEK felsefesini başarmak için;

TEK ÇARE, KURTULUŞ FORMÜLÜMÜZ NET VE KESİN OLARAK; ABDULLAH AVCI'dır.

Sayın GSCimbom sakinleri, Avcı hocamız Galatasaray ailesini, kültürünü bilen bir isim ve şu an Türkiye'deki en iyi birkaç teknik direktörden. Lütfen birlik olalım,
Avcı hocamızı mücadele ederek Galatasaray ailesine kazandıralım. Mücadelemizde hiçbir engel tanımayalım, yılmayalım, yıkılmayalım.

Unutmayın ki amacımız Galatasaray'ın başarısı içindir. Yüce Galatasaray'ı tekrardan şahlandırmak içindir. Bu onurlu mücadeleye hepimizin ortak olmasını istiyorum.
Saygılarımla...

Bence taktiksel olarak Terim'den başarılı.
Zamanında bize gelmesini de istemiştim.
Ama Milli takım ve sonrasında başarısız giden bir süreci oldu. Kötü yönetti. Kötü transferler yaptı. Baskıyı kaldıramadı. Egosu çok gereksiz yere şişti.

Ben fatih Terim'e çok gereksiz egosu var derken hayatında Şampiyonluk alamamış AA Fatih Hoca'nın egosunu geçti nedense. Sanırım çevresindekiler ona çok gaz verdi.

Benim için özellikle bütün yaşlı bitmiş oyuncuları panikle takımına aldığında bitmişti. Baskıyı kaldiramadigini o gün gösterdi. Demba ba, Adebayor, Arda, Robinho gibi çöpleri doldurdu.

BJK'den kovulunca çok mutlu olduğumu söyledim. Güya oraya gidip Fatih Hoca'ya ve Galatasaray'a gününü gosterecekti. Gününü gören kendisi oldu.

Efendi bir şekilde devam etseydi çok daha iyi yerlerde olurdu. Aklını başına alsın, saha içine yogunlassin. Kariyerinde başarılar. Galatasaray'dan uzak dursun.

Üst Alt