Kullandığınız Kişisel Bakım Ürünleri Nelerdir? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kullandığınız Kişisel Bakım Ürünleri Nelerdir?

Hobby ilk kez duydum dandktir

Ben de ilk kez duyuyorum. Tek tanidigim Hobby bu.

089118-uelker-hobby-schokoriegel_600x600.jpg

Yıllardır kullanıyorum. Bir zararını görmedim. Geçenlerde gözenekleri kapattığını terlerin vücutta hapsolduğu yönünde über bir eleştiri duymuştum.
heh ondan soruyorum işte yenilerde bende duydum burada da pek yazılmayınca acaba insanlar o yüzden mi çekiniyor falan dedim. bende yıllardır önceliği ondan yana kullanırım bi kez kullanmasam gözenek mözenek dinlemez.

heh ondan soruyorum işte yenilerde bende duydum burada da pek yazılmayınca acaba insanlar o yüzden mi çekiniyor falan dedim. bende yıllardır önceliği ondan yana kullanırım bi kez kullanmasam gözenek mözenek dinlemez.

Tüm kozmetik ürünlerin bir şekilde çeşitli zararları olduğu söylenir. Roll on unda mutlaka zararı vardır. Ancak bilimsel olarak kanıtlansa bile ben kullanmaya devam ederim. Umurumda olmaz. Koltuk altının sırılsıklam olmasından kaynaklı çıkan görüntü kirliliğinden daha kötü değildir.

Tüm kozmetik ürünlerin bir şekilde çeşitli zararları olduğu söylenir. Roll on unda mutlaka zararı vardır. Ancak bilimsel olarak kanıtlansa bile ben kullanmaya devam ederim. Umurumda olmaz. Koltuk altının sırılsıklam olmasından kaynaklı çıkan görüntü kirliliğinden daha kötü değildir.

Ilginc bir sekilde spor disinda koltuk altinda ter olusmuyor ben de hic bir zaman. Belimde ve kafa kisminda cabuk terliyorum ben.

old spiceın yeni ürünlerini kullanan var mı varsa durum nedir?
ben o tütünlü traş kolonyasını kullanırdım bi tek fakat orjinali artık bulmak çok zor

Üst Alt