KL 23/24 Son 16 M:2 | Fenerbahçe 0-1 Union SG | MS | 14 Mart - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

KL 23/24 Son 16 M:2 | Fenerbahçe 0-1 Union SG | MS | 14 Mart

Bu ülkede bir pkk dan birde bu camiadan nefret ediyorum, onlardan gelecek puana bu ülkenin ihtiyacı yok, adını bile bilmediğim Belçika takımına başarılar diliyorum

şikecilerin rotasyon yapamayacağı maçtır. stoperler sakat olduğu için ve serdar listede olmadığı için djiku-oosterwolde ikilisi mecbur oynayacak. mert müldür listede olmadığı için osayi de hakeza yani bekler ferdi-osayi her zamanki gibi. krunic cezalı olduğu için orta sahada da ismail mecbur oynayacak.

Dzeko batsuayi dışında rotasyonu yapamazlar. O yüzden inşallah yorulurlar

şikecilerin rotasyon yapamayacağı maçtır. stoperler sakat olduğu için ve serdar listede olmadığı için djiku-oosterwolde ikilisi mecbur oynayacak. mert müldür listede olmadığı için osayi de hakeza yani bekler ferdi-osayi her zamanki gibi. krunic cezalı olduğu için orta sahada da ismail mecbur oynayacak.

Dzeko batsuayi dışında rotasyonu yapamazlar. O yüzden inşallah yorulurlar

Yorgunluk olacaktir bence de illa ki. Ancak rakipten galibiyet en azindan 2-3 farkli beklemek bildigin hayal cok kalitesiz bir ekip, fizik (kosu, tempo disinda) haric. Gonul isterdi ki Nordjselleand (nasil yaziliyorsa artik :) ) gibi bir takim olsa iceride disarida 4+ atsa.

union konsantre gelse işi uzatmaya götürme şansı var derdim ama onlar da salmış gibi. Umarım FB nın kendi sahasındaki berbat oyununun ve Türk hakemlerinin farkındadırlar. Union lu olsam ve şu Pendik maçını izlesem umutlanırdım

Üst Alt