KL 23/24 Son 16 M:1 | Union SG 0-3 Fenerbahçe | MS | 7 Mart - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

KL 23/24 Son 16 M:1 | Union SG 0-3 Fenerbahçe | MS | 7 Mart

İlk maçtan elensinler renkdaş umurumda bile değil kaldı ki geçen sezon gördük :)

Yapma hocam, en kötü avrupa deplasmanı dandirik hatay deplasmanından iyidir. Avrupa takımlarının fizik gücünü hepimiz biliyoruz. 1 günün yolda geçmesi ve orda oynanacak yüksek performanslı maçların dönüşü lige çok iyi yansır. Şampiyonluk için bize büyük avantaj sağlar.

Yapma hocam, en kötü avrupa deplasmanı dandirik hatay deplasmanından iyidir. Avrupa takımlarının fizik gücünü hepimiz biliyoruz. 1 günün yolda geçmesi ve orda oynanacak yüksek performanslı maçların dönüşü lige çok iyi yansır. Şampiyonluk için bize büyük avantaj sağlar.

Renkdas, gecen sezon diyorum yaf :) bir cacik olmaz bunlardan bugunde gorduk ne halde olduklarini. VAR'a, hakem'e, tff'ye dua etsinler... bunlarin herhangi bir alanda basarili olmasini istemiyorum ben, yenilsinler surekli ki bilsinler yerlerini.

Fb fizik olarak bitik. Sürpriz olur bu turu geçmeleri bence. Lig yarışında sıkışsınlar diye fbyi tutmak akıllı bir iş değil bu arada. Son 16'dayız iş ciddi artık. Derhal elenmeleri şart
Başakşehirin senelerce şampiyonluğa oynayıp oynayıp en son olduğu gibi,bu kupayı da alacaklar bence bu şekilde katılmaya devam ederlerse.Kupanın yapısı çok müsait çünkü buna

Üst Alt