KL 23/24 ÇF M:1 | Olympiakos 3-2 Fenerbahçe | MS | 11 Nisan - Sayfa 73 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

KL 23/24 ÇF M:1 | Olympiakos 3-2 Fenerbahçe | MS | 11 Nisan

MS

• Kullanılan toplam oy
    87
  • Anket kapatılmış .
Fener turu kesin geçti tarzı yorumlarda yanlış. Sonuçta bu kötü Oly'ye kaybettiler ki en önemli oyuncuları yoktu yine bazı oyuncuları sakattı yada sakatlıktan yeni dönmüşlerdi şimdi Oly Fener maçına kadar daha hazır olacak. Fb'de ise sakatların durumu belli değil. Fb favori ama sanıldığı kadar da kolay olmaz bence.

Olyde bir bok yok. Golleri önde baskıyla attılar. Top ayaklarındayken tehlike yaratma ihtimalleri yok. Önde baskıyı bırakıp geri çekilince pozisyonları verdiler. Ulan Ceko, İrfan Can, Tadic'e geniş alanda yakalansan nolur? Önde basmaya devam etsene.

Ayrıca Fred-İsmail bayağı etkiliyor oyunlarını forumdaki renktaşlarımız kabul etmese de
Önde baskıyı da çok dağınık yaptılar halbuki, FB'nin mallığı daha büyük etken. Şu çıkan kadroyla bizim takım karşılaşsa 15dk'da falan 3-0 olurdu.

Yine penaltı ile döndüler yahu!
fb ye karşı takım yönetecek olsam "ceza sahası içinde bırakın ne yaparlarsa yapsınlar dokunmayın" derdim

2 fark yenilse idiler kesin elenirdi fener ama hala yüzde 60 oly turlar diyorum. Rövanşta en iyi adamlari dönüyor ve hafta sonu maçları yok olynin. Karagümrük küme düşme hattında maç satacagini düşünmüyorum, fener o maçta da yıpranır.

SM-G985F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konuşulduğu gibi Olympiakos takım falan değil yani bizim ligde şu an Kasımpaşa'nın arkasında olurlardı muhtemelen.

Dan dun vurup ne yapmaya çalıştıkları anlaşılmayan vasat oyuncu seviyeli bir takım, Fenerbahçe orta sahasız oynadığı için şok press ile merkezde şut imkanı yakaladılar ve şanslarına gol yaptılar.

Retsos savunmanın en iyi adamıydı o da cezalı oldu, Podence sakat mı bilmiyorum ama 2. maçta olması şart. Esasında Olympiakos deplasman takımı hüviyetinde ama o kadar kalitesizler ki 1-0 olduğu an tur gider, ilk golü Oly bulmalı.

Tur şu an için benim gözümde % 51 Oly tarafında ah 3-1 olduğunda hemen Jovetic-Horta değişikliği yapsan ölür müydün hoca?

Üst Alt