KL 23/24 3. Ön Eleme Turu M:2 | Maribor 0-3 Fenerbahçe | MS | 17 Ağustos | S Sport Plus - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

KL 23/24 3. Ön Eleme Turu M:2 | Maribor 0-3 Fenerbahçe | MS | 17 Ağustos | S Sport Plus

Symanski iyi mi kötü mü bilmem ama attığı golü gördüm, bizim Sergio 200 tane şut çekti kaleyi bulamadi
Kayseri deplasmanında Szymanski gibi bir oyuncumuz olsa muhtemelen Kerem 2, Berkan 1, Oliveira 1 şut çektiği yerden en az 1 gol bulurdu. Ziyech önemli olacak bu eksiği kapatır hem şut hem oyun görüşü eklenirse şut çeker gibi yapıp gollerde attırır.

Fenerbahçe iyi oynaması güç ama golcü bir kadro kurdu.

Tadic
Szymanski
Dzeko
Batshuayi

Kolaylıkla çift hane yapacaklar gibi duruyor ilk ikisi hem gol hem asistte olmak üzere.

Fred ile birlikte yıllar sonra bizle eşit ve hakem farkı ile öndeler.

Onlardan daha çok istekle kapatabiliriz bunu bir de çok acayip katkı verecek (ismen demiyorum) bir 8 numara alırsak.

bı mok yok bunlarda. doğru düzgün pozisyonları bile yok şansa bala attılar golleride. ayrıca maribor bildiğin 2. lig takimi. bakalım twente maclarinda napicaklar.

Tadic
Szymanski
Dzeko
Batshuayi

Kolaylıkla çift hane yapacaklar gibi duruyor ilk ikisi hem gol hem asistte olmak üzere.

Onlardan daha çok istekle kapatabiliriz bunu bir de çok acayip katkı verecek (ismen demiyorum) bir 8 numara alırsak.
Cok dogru yorum, ve TSL icin ideal senaryo. Taktik disiplin ve oyun bilgisi C sinif seviyede olan Turkiye'de boyle topcular seni sonuca cok rahat ulastirir. En son Icardi'de gördük bunu, rakip oynasa ya da oynamasa bir fark etmiyor yalandan bir iki gol atip maci bitirebiliyorsun.

Bunu senelerce Alex de yapti bu ligde. Turkiye Ligi taktiksel seviye atlarsa bir gün o zaman bu is tutmaz, ama o pek olmaz kapasite ve sosyolojiden dolayi..

Burdaki zorlanacaklari olay Dzeko ve Tadic'in tüm sene boyunca fiziksel kapasiteyi tutamayacak olmasi. Onlarda dusus olursa bazi maclarda surpriz maglubiyetler yasayacaklar, o da bize rahatlik verecektir sezon sonuna dogru.

Ama bir gercek var, son zamanlarda kurduklari en kaliteli kadro bu..

Tadic
Szymanski
Dzeko
Batshuayi

Çok detaylı yazilirda savunma ve kale olarak herturlu geriler kaleye isterse de gea alsınlar savunmayı bekleride stoperleride yine yanlış kurdular
Ve bana göre esas bunların sıkıntı kadro değil hocadan patlayabilir ,İsmail nekadar kaldıracak acaba

Tadic
Szymanski
Dzeko
Batshuayi

Szymanski için böyle keskin yorumlar yapmak için daha erken bence.

Benzer şeyleri Cicaldau'nun ilk maçlarından sonra biz de söylüyorduk burada. Bekleyelim bir 10 maç falan oynasın ne mal olduğu belli olur iyice.

Üst Alt