Kingsley Coman Futbolu Bırakabilir | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kingsley Coman Futbolu Bırakabilir

GettyImages-911057258.0.0.jpg

Bayern Münih'in 22 yaşındaki yıldızı Kingsley Coman, sakatlık problemi devam ettiği takdirde futbolu bırakabilir.2017 yazında Juventus'tan transfer edilen ve geleceğin yıldız adaylarından biri olarak gösterilen Kingsley Coman'ın futbol hayatı erken sonlanabilir.

Bu sezon yalnızca 5 maçta forma giyen ve son 3 sezondur sakatlıklar yüzünden sezonun büyük kısmını kaçıran Fransız oyuncunun da artık yaşadığı sakatlıklardan sabrı tükenmiş görünüyor.

TF1'e konuşan Coman, "Çok zor bir yıldı. Sakatlandığımda dünyanın sonu gelmiş gibiydi. Umarım bundan böyle sakatlanmam. Yeter artık! Üçüncü ameliyatı olmak istemiyorum. Bu ameliyatlar beni köreltiyor. Belki de artık başka bir yaşam tarzına sahip olacağım ve futboldan uzaklaşacağım." ifadelerini kullandı.

Goal

önce ameliyatı oluyorsun, sonra çin ligine transfer ol, iki üç sene yatıp ömürlüğünü yapıp 26'sında bırak futbolu
yazdım reçeteni coman efendi

önce ameliyatı oluyorsun, sonra çin ligine transfer ol, iki üç sene yatıp ömürlüğünü yapıp 26'sında bırak futbolu
yazdım reçeteni coman efendi
Muhtemel bir bağ kopugu ile 1 sene alçı içinde yasar gibi. O saatten sonra koyarim futboluna demesi muhtemel. Bazen zorlamamak gerekir, adamın diz duzeliyor beli çıkıyor onu düzeltiyor bildiğin but yerinden çıkıyor.

Üst Alt