Kerem Aktürkoğlu'dan Taraftara Mesaj | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kerem Aktürkoğlu'dan Taraftara Mesaj

Ismail ARI

Tam öyle bakmıyorum - Morutan'da oynamamasına rağmen benzer bir sezon msjı bıraktı instaya

fakat "Çok daha güçlü döneceğiz" gibi bir mesajında olmaması - bir teklifler var - uygun şarta gitmek istiyor havasınıda verdi bana ufak

"gol sevinci yapmayı gerek görmedim - mental oalrak yoruldum" un üzerine bunu post etmesi gidişatı az özetliyor .

belkide burada kalırsam bir sene daha kriz ile geçerse bir daha frısatı bulamam mantığıda olabilir - ki hakta veririm yalan yok.

Ama %100 ederini bulmalı

Yolu açık olsun şu şartlar altında satılmak zorunda. Ben yönetici olsam sebest kalma maddesinden taviz vermem. Böylece gelecek olan 20 miyon ile ilk iş Gedson - Beka Beka'yı alırdım. Kalan 4 milyon ile Moustafa'nın bonservis işini çözerdim. Umarım Erden Bey gelir ve bu işi bu şekilde yapar. Hatta satışını beklemeden kasa kolaylığı gibi bu hamleleri yine de yapabilir ve gerekirse Kerem'den gelecek parayı da geri alır.

Avrupa

18-20M EU + %15-20 sonraki satış payı

ingilizler isterse

18-20M Pound + %15-20 sonraki satış payı ya da kemiksiz 25 M pound

Kötü geçen bir sezonda kendisine gösterilen yoğun destekten dolayı teşekkür etmiş, başarısızlıktan dolayı üzüldüğümüzün farkında; bunun için de özür dilemiş. Gittiğine dair bir mesaj değil bence ama güzel teklif varsa gitsin o ayrı.

Gitmesi hem onun icin hemde bizim icin en iyisi olur. Iyi bir sezon gecirmisken(avrupada) kendini göstermisken 18+ bonuslara satilmali

Seneye avrupa da yok, öyle buyuk teklifler göremeyiz

Üst Alt