Karl-Heinz Feldkamp - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
eskiyi bilemem ama bizli yaşların döneminde pek bir artısını göremedik. ne zaman kalli dense aklıma hep leverkusen faciası geliyor.

Barış özbek, Serkan Çalık, Aykut Erçetin ce Volkan Yaman'lı kadro ile şampiyon olan, Arda Turan ve Sabri'nin anladığı dilden konuşan adama Kalli denir.

SM-N935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Serkan Çalık, Trabzon'a efsane gol atmıştı. Keza Volkan Yaman serbest vuruşları iyi kullanırdı. Söndü gitti Balta kaldı yıllarca. Barış da 1-2 sene verimliydi. Cihan ve Orhan'la şampiyon olan Galatasaray bunlarla da şampiyon olmasını bildi. Tek büyük Galatasaray işte.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Serkan Çalık, Trabzon'a efsane gol atmıştı. Keza Volkan Yaman serbest vuruşları iyi kullanırdı. Söndü gitti Balta kaldı yıllarca. Barış da 1-2 sene verimliydi. Cihan ve Orhan'la şampiyon olan Galatasaray bunlarla da şampiyon olmasını bildi. Tek büyük Galatasaray işte.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Ondan çok daha önemlisi 1 sene önce bir tarafı kalkan Sabri ve Arda'nın Kalli döneminde nasıl kuzuya çevirildiğinden de bahsetmen gerekirdi. Kalli'nin Türk futboluna katkısı büyüktür çok kısa sürelerde bizde çalışmasına rağmen. Egosu şişen Türk futbolcusunu yola getirme konusunda üstatdır.

Ondan çok daha önemlisi 1 sene önce bir tarafı kalkan Sabri ve Arda'nın Kalli döneminde nasıl kuzuya çevirildiğinden de bahsetmen gerekirdi. Kalli'nin Türk futboluna katkısı büyüktür çok kısa sürelerde bizde çalışmasına rağmen. Egosu şişen Türk futbolcusunu yola getirme konusunda üstatdır.

malesef ki o oyuncular 2 kere kendisini sutlamistir ilk td olarak ikinci de sd olarak

BJK döneminde Fatih hocaya karşı olan maçları seyir zevki olarak harika geçiyordu.

O dönem Ali Sami Yen ve İnönü'de olan tüm maçları statta anlı izlemenin keyfini yaşamıştım.

07/08 -08/09 söyle bakarim daima

Lig'de Feldkamp
Avrupa'da Skibbe

baya iyilerdi. Feldkamp ama Takimi öyle bir hazirlamisti'ki, Sezon Sonunda faydasini görmüstük.

sonuç olarak ben kalli'nin pek bir artısını görmedim. ve yine sonuç olarak sezonun bitmesine 6 hafta kala bırakan bir td ve leverkusen faciası. benim net olarak hatırladıklarım bunlar.

sonuç olarak ben kalli'nin pek bir artısını görmedim. ve yine sonuç olarak sezonun bitmesine 6 hafta kala bırakan bir td ve leverkusen faciası. benim net olarak hatırladıklarım bunlar.
son 6 hafta'ya o kadar dinc ve iyi girmemiz Kalli'nin sayesinde oldu. Adam manyak programlar yaratti . Hastalandi ondan birakmasi kaldi .

son 6 hafta'ya o kadar dinc ve iyi girmemiz Kalli'nin sayesinde oldu. Adam manyak programlar yaratti . Hastalandi ondan birakmasi kaldi .

yani bu açıdan değerlendirecek olursak evet takımı o haftaya kadar şampiyonluk yarışından tutması başarılı kılar onu. ancak dediğim de haklılık payı var. onu hatırlarken çokta iyi anılarla hatırlayamıyorum. bir gerets değil benim için.

Üst Alt