Kadın Voleybol Takip Başlığı - Sayfa 90 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kadın Voleybol Takip Başlığı

Eczacıbaşı'nı kompleksli kibir yuvalarını sahadan sildiği için tebrik eder şampiyonluk yolunda başarılar dilerim.

9dbdbe36007e3e5ac1be91ab6cde3057.jpg

Zehra Güneş adlı veleybolcu bayan zamanında bana kendinden kısa biriyle sevgili olabileceğini belirtti. Daha doğrusu kesinlikle olmam demedi, açık kapı bıraktı. Anektod olarak paylaşayım dedim.

ciddi soruyorum - fener baskette yaptığı gibi (ülker takımına çökmüştü ya) voleybolda yaptı mı aynı şeyi ?

galiba yapmadı ... neyse sorum şü ki ne kadar maaş bütçesi var acaba kadın voleybol takımının- ne kadar fazla olabilir yani.

bizim camiada nasıl 3 4 insan çıkmıyor voleybol şubeyi alsın büyütsünler - keza baskete destek versinler.

bizim zenginlerin cebinde akrep var kulübe yatırım konusunda - ondan geri kaldık aslında fenerden. şimdi cik cikliyolar "olimpiyatlara oyuncu veriyoruz" vs vs diye.

ciddi soruyorum - fener baskette yaptığı gibi (ülker takımına çökmüştü ya) voleybolda yaptı mı aynı şeyi ?

galiba yapmadı ... neyse sorum şü ki ne kadar maaş bütçesi var acaba kadın voleybol takımının- ne kadar fazla olabilir yani.

bizim camiada nasıl 3 4 insan çıkmıyor voleybol şubeyi alsın büyütsünler - keza baskete destek versinler.

bizim zenginlerin cebinde akrep var kulübe yatırım konusunda - ondan geri kaldık aslında fenerden. şimdi cik cikliyolar "olimpiyatlara oyuncu veriyoruz" vs vs diye.
fenerbahçe acıbademle uçuşa geçtiler.

rekabet başarı getirir derler ama fb amatör branşlarda senelerce başarı yakalarken biz kıçımızı devirip uyuyoruz xD
valla kürek bilmemne falan bana göre onlar amatör branş - çokta fifiyfi açıkçası BOKS ta olsak olmasak

bizim futbol haricinde 3 tane önemli branşımız var ki amatör demem
Basket - Voleybol ve Su Topu (bu kült olduğu için bizde)

yarın öbür gün salon yapma hedefin var - bu iki branş boş tribüne oynasa ne fayda - adam edilmeliler acilen.

valla kürek bilmemne falan bana göre onlar amatör branş - çokta fifiyfi açıkçası BOKS ta olsak olmasak

yarın öbür gün salon yapma hedefin var - bu iki branş boş tribüne oynasa ne fayda - adam edilmeliler acilen.
Şahan Göknakar 3-5 birseyler ateşleyemez mi ya?! 😂

Su topu mu

Üst Alt