Kadın Basketbol Başlığı | Şampiyon ABD - Sayfa 40 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kadın Basketbol Başlığı | Şampiyon ABD

Cevap: Kadın Basketbol Başlığı

Yorum lesh. Senin bu macta belkide tek ribaund alan kiside oydu. Macin basa basa gelmesinde en önemli rollerden birinide o oynadi.

Sirf son dakka heyecaniyla hata yaptigi icin böyle birsey demek gercekten cahillik.

Dünyanin en iyi basketbolculari bile zaman zaman son dakkalarda heyecandan cok feci hatalar yapiyor.

büyük oyuncular yıldız oyuncular böyle zamanlarda yıldız olurlar . Güzel pas alıp bomboş durumda iken sayıyı alıyorsan onu bende yaparım o kadar boyla

büyük oyuncular yıldız oyuncular böyle zamanlarda yıldız olurlar . Güzel pas alıp bomboş durumda iken sayıyı alıyorsan onu bende yaparım o kadar boyla

Ne zamandan beri basketbol izliyorsun? Hollingsvorth büyük bir yildizmi? Hayir. Büyük yildizlar dahi son dakkalar heyecana kapiliyorlar ve Kuanitra gibi oyuncu icin gayet dogal. Olmasa bu maci cok farkli kaybederdek, Ribaundlarda zaten ezilmistik, hic ribaund alamazdik nerdeyse.

Dünyanin en iyilerinden sayilan Becky Hammon da Basket Fauldeki atisini kacirdi ve fark 2de kalcakti. Ordan mac dönseydi, Becky Hammon kötü bir oyuncumu olacakti?

şaziye 2. yarı niye hiç oynamadı sakatmıydı. adam birtek molada 1 ribaund bize yeter diyor. ulan onu oyuncularda biliyyor. hayatında hicc basketbol izlemeyen adamda bilir. sen topu nereden nereye getircekler diye oyun çizeceksin. son oynadgmız oyun zaten leşti. şu korsntin denen karıya uyuz oldum zaten. topumu çekiyor napıyor 2-3 top bunun üstüne gitti.

:sad007::sad007: Oyuncularımız tüm iyi niyetiyle mücadele etti ama olmadı.

Verdiğimiz sayısız savunma ribaund'u maçı kaybetmemizde en önemli etken oldu.Çok iyi savunma yaptığımız zamanlarda bile ribaund alamadığımız için faydasını göremedik savunmamızın...

Hücumlarda plansızlık ve kaos vardı.

Olmadı...Malesef Olmadı...:Z5::Z5:

Plansizlik ve kaos.

Ceyhun hocanın bu seneki Galatasarayi gibi.

Ne zamandan beri basketbol izliyorsun? Hollingsvorth büyük bir yildizmi? Hayir. Büyük yildizlar dahi son dakkalar heyecana kapiliyorlar ve Kuanitra gibi oyuncu icin gayet dogal. Olmasa bu maci cok farkli kaybederdek, Ribaundlarda zaten ezilmistik, hic ribaund alamazdik nerdeyse.

Dünyanin en iyilerinden sayilan Becky Hammon da Basket Fauldeki atisini kacirdi ve fark 2de kalcakti. Ordan mac dönseydi, Becky Hammon kötü bir oyuncumu olacakti?

tabii ki olabilir ama kazma bir oyuncu kim ne derse desin :SS:

Stepanova'sız yakalamışken kaçırmasaydık keşke.Yinede iyi bir turnuva geçirdik,herkese tebrikler.

İyi mücadele ettiler... Canları sağolsun, fırsat teptik...

En son ne zaman son topları doğru düzgün kullanabildik? Çeyrek sonu olsun, devre sonu olsun, maç sonlarına girmiyorum bile. Şöyle tam istediğimiz gibi oldu, güzel kullandık diyebileceğimiz bir son top hatırlamıyorum.

Son çeyrekte Birsel'i kapattılar, ortada oyunu yönlendirecek "akıl" kalmadı. Fiziksel olarak üstündüler, ribaundlarda doğal olarak etkindiler. Başta Işıl olmak üzere savunmadaki gayretler ribaund sıkıntısına çare olmayı başardı.

Turnuva boyunca neredeyse her maç 24 sn.yi kullanamadığımız hücümlar oldu. Bu maçta doruk noktasına ulaştı, arka arkaya 2 kere 24 sn. doldurduğumuz hücümlar oldu.

Yabancı sınırlaması indiriliyor. İyi mi oluyor, kötü mü oluyor, bir düşünmek lazım. Çoğu basketbol insanları olumsuz görüş bildiriyor bu indirime. Her zaman olduğu gibi pek sevgili federasyonumuz her alanda olduğu gibi yaptım olacak demenin peşinde.

Basketbol önce kafayla, sonra bacaklarla, sonra da ellerle oynanır. Önce kafaları düzeltelim.

Çeyrek sonu olsun, devre sonu olsun, maç sonlarına girmiyorum bile. Şöyle tam istediğimiz gibi oldu, güzel kullandık diyebileceğimiz bir son top hatırlamıyorum.

Istedigimiz gibi oldu diyebilme imkani olmasi icin, istedigimiz bir hücüm olmasi lazim, oyunculara sahaya salip, bosta birini bulun atin demekle olmuyor.

Ceyhun hoca sagolsun :ayatollah:

SOn 2 dakkada alınan molalarda bizim bençden canlı yayın yaptılar.Usta hoca! ceyhun yıldızoğlunun muhteşem taktikleri maçın genel özeti şeklindeydi

Kimse kusura bakmasın oyun çizmek için mola süresinin son 10 saniyesini bekleyen hocaya ben çok güzel bir şey gösteririm neyse terbiyemi bozmim:mad:

Dumerc <3 Bu turnuvada müthiş maçlar çıkarıyor aslında bir alsak hem Avrupalı kendisi . Avrupada sıkıntı yaşamayız , Işıl'dan kurtulmuş oluruz :D

Üst Alt