# John Terry - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# John Terry

Cevap: #John Terry

my0g5.jpg
yarınki daily mail..

uygun bir paraya imza atarsa ben isterim...john terry john terrydir arkadaş..yaşı da çok geçmiş değil daha 32

32 yasında olsada İngiltere'de oynamış oyuncuların kac yasına kadar üst düzey futbol oynayabildiğini anlatmaya gerek yok sanırım. John Terry hala dünyanın en 5 stoperinden biri. Herhangi bir kaza olmazsa 34 yaşında da öyle olacak. Ujfalusi gecen sene bu ligde fark yaratırken 33 yaşındaydı. Eğer Terry gelmeyi kabul ederse önümüzdeki sezonu en az gol yeme rekoruyla bitirebiliriz. Ayrıca bu sezon Terry için en formsuz sezonu deniyordu ki o haliyle bile 13 macta 4 gol atmış. Dünyada kaç tane 13 macta 4 gol atabilmiş stoper varda Terry'e burun kıvırabiliyorsunuz anlamıyorum. Bu işin en iyileri bile sezonun tümünde o kadar gol atıyorken Terry bunu 13 maçta atıyor. Yok özel hayatıymış, yok kızlara sarkıyomuş, ırkçıymış. Bunlar sizi ilgilendirmez, her şeye karışmayın öyle. Terry gelirse herhalde antrenmanda, maçlarda topunu oynamak için gelicek. Kızlara sarkmak için gelmeyecek.

Kisiligini uygun gormuyorum. Futboluna laf yok, son 2 sezondur gerileme olsada. Ama takimin başına Mou gececek, Lamps ve Terry'i birakmaz.

arkadaşlar bence ilk ulfa'nın durumuna bakacaklar seneye oynama ihtimalı var mı dıye yoksa gonderıp terry veya chedjou alacaz :) şu defansada adam akıllı ismi olan birini alamadık :D yok ujfalusi yok dany nounke (allahtan dany diyebiliyoruz formada nounke yazıyor gene) chedjou :D bir tane Cris vardı güzel okunuyordu ama balon cıktı :)

yılan haber

sözleşmesi bitmesine 1yıl kalmış 32 yaşındaki stopere katardan bile 8m £ vermezler, bu isim terry olsa bile

maaşda fantastik :asd:

Bence gerek yok.. Fatih Terim dün önümüzdeki sezon Ujfalusi'nin oynamak istediğini söyledi. Eğer birini alacaksak daha genç biri olmalı. Ujfa bırakana kadar ondan bişeyler öğrenip tecrübe kazanır...

Üst Alt