Johan Cruyff'tan - Cüneyt Çakır'a Çirkin Suçlama - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Johan Cruyff'tan - Cüneyt Çakır'a Çirkin Suçlama

Cevap: Cruyff: Ancak Cüneyt Çakır'ın Annesi Bilir

Cruyff'u severim ama Cüneyt Çakır'ın bu maçtan önceki durumunu bilemeyecek kadar da ağır cahil olduğunu tahmin edemezdim.

İnsan neyse karşısındakinide öyle görürmüş derler ya

Cruff un anasıda neyse karşısındakinide anası gibi görürmüş

Cruyff un futbolculugu filan mükemmel, ama öyle bos bos konusuyor ki, koca karilar gibi.

Barca'nın pas oyununu izlemekten beyin hücreleri hasar görmüş olabilir, dikkate almamak lazım.

Her alanda ezikliklerini belli ediyorlar, Madrid'e karşı.

Bir de Anne falan katmış araya, iyice seviyesizliğini göz önüne sermiş.

kitabima cüneyt arkin diye okudum basligi

sandim bu cruyff dünyayi kurtaran adam filimini aniyor :SS::SS::SS::SS:

Cüneyt o kararı verdiği zaman eyvah yanlış yaptı dedim, başlarda İngilizlere hak vermiştim ama böyle konuyla bile alakası olmayan adamlar günah keçisi muamelesi yapmaya başladı ya sonuna kadar destekliyorum Cüneyt'i. Helal olsun iyi oldu şerefsizlere. Hep başkalarının başına geliyordu ilk defa canları yandı köpeklerin o yüzden böyle havlıyorlar. Cruyff gibi Pele gibiler de işte isimlerinin getirdiği büyüklüğü böyle aptal laflarla tüketiyor.

Cruyff'un Barca damarı tutmuş gene...Real'in turu geçmesine baya sinir olmuş belli ki..

"Yalnızca annesi bilir"

Johan Cruyff, Manchester United ile Real Madrid arasındaki Şampiyonlar Ligi son 16 turu mücadelesini yöneten Cüneyt Çakır'ı eleştirdi.

Çakır, Kırmızı Şeytanlar'ın 1-0'lık üstünlüğüyle devam eden maçın ikinci yarısında Nani'yi direkt kırmızı kartla oyundan atmış ve İspanyol ekibi, bu dakikadan sonra üstünlüğü ele geçirerek 2-1'lik galibiyetle tur atlayan taraf olmuştu.

De Telegraaf'taki köşesinde UEFA'nın bu tip atamalarda daha hassas olması gerektiğine vurgu yapan Cruyff, "UEFA sıklıkla 'saygı'dan söz ediyor ama bunun pek sağlanamadığı da ortada değil mi? Manchester United ile Real Madrid arasındaki hakem atamasına bakmanız yeterli. Bu Türk hakemi yalnızca annesi gerçekten iyi tanıyor olabilir" dedi.

Hakemin maçı ağırlığını kaldıramadığını belirten Hollandalı futbol adamı, "Aklı başında hangi adam böylesine ağır bir maça bu hakemi atayabilir? Özellikle iki takımın içinde bulunduğu durumu ele alırsak. Real Madrid'in elenmemek için her şeyi yapacağı ortadaydı. Hakemler böyle durumlarda sağduyularını kullanmalılar. Türk dostumuz bunu başaramadı" şeklinde konuştu..#

602941_493787460680845_1307704112_n.jpg

Kaynak: Johan Cruyff, Manchester United ile Real Madrid arasındaki Şampiyonlar Ligi son 16 turu mücadelesini yöneten Cüneyt Çakır'ı eleştirdi. - En Son Diğer Haberleri - HTSpor.com

Cevap: Johan Cruyff'tan - Cüneyt Çakır'a Çirkin Suçlama

[video=youtube;1P4lYYSDmiI]https://www.youtube.com/watch?v=1P4lYYSDmiI[/video]

Nani Arbeloa'yi cok net bir sekilde görüyor.

Cevap: Johan Cruyff'tan - Cüneyt Çakır'a Çirkin Suçlama

cruyfa bacagım bile girmesin o kadar lüzumsuz ve dangalakca konuşmuş

Üst Alt