Haber - İsviçre Maçı 11'i Belli Oldu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber İsviçre Maçı 11'i Belli Oldu

takimda orta saha diye 1 sey yokki. okay ve yusuf yaziciyi alir 2.yari. ezberledik
yusuf konusunda erken pes etti. orkun'u hic dusunmedi-ki ayagi iyi top yapan dikine oynayan,hakanin da ayagini ,etrafini rahatlatabilecek tempolu bir profil olan orkunu hic dusunmemesine anlam veremiyorum.
orta saha iki mac duz oyuncular agirlikli okay,ozan,bir de kenan var neden oynatildigi halen aciklanmayan.
kerem'e sure verilmemesine yonelik nedenleri turnuva sonrasi sorulmasini bekliyorum...

oyunun saha ici taktigi,kurgusu vb de hata ve yanlis secimler mevcut. bu da sorulmali turnuvasi ertesi...
her yonden hazirlanilmamis bir turnuva....basta hocasi ve sonrasinda oyunculari.......

yusuf konusunda erken pes etti. orkun'u hic dusunmedi-ki ayagi iyi top yapan dikine oynayan,hakanin da ayagini ,etrafini rahatlatabilecek tempolu bir profil olan orkunu hic dusunmemesine anlam veremiyorum.
orta saha iki mac duz oyuncular agirlikli okay,ozan,bir de kenan var neden oynatildigi halen aciklanmayan.
kerem'e sure verilmemesine yonelik nedenleri turnuva sonrasi sorulmasini bekliyorum...

oyunun saha ici taktigi,kurgusu vb de hata ve yanlis secimler mevcut. bu da sorulmali turnuvasi ertesi...
her yonden hazirlanilmamis bir turnuva....basta hocasi ve sonrasinda oyunculari.......
hic bir sekilde hazirlanmamis. sevdigi evlatlari üzerinden statik, hareketsiz ve sadece dan dun oynayabilen (onu da oynayabilirse) bir takim cikarmis. bir tane calisilmis set hücumu yok. GALATASARAY'in sözlesmeli futbolcularina asla süre vermez. aktürk ve taylan keske hic gitmeseydi. tatil yapmasinlar diye almis olabilir.

Umut m. yokken nie 3lu denemiyorsun senor, okay ilk iki mac kotuyken ozan denilen herif iyi miydi yine 11de. Kaan( sezonda sadece 7 kez ilk 11 baslamis) yerine taylan oynatmama sebebin ne.

Olacakları söyleyim.

İlk yarı kötü oynayıp 2-0 yenik devreye gireriz. Devre arasında diğer iki maçta olduğu gibi kötü oynayan Ozanı çıkarır bizim hamsi beyinli Şenol, sonra ikinci yarıda 3-0 yapar İsviçre.

Becerebilirsek belki son dakikalarda bir tane tıklarız ve maç 1-3 biter evimize döneriz.

Olacakları söyleyim.

İlk yarı kötü oynayıp 2-0 yenik devreye gireriz. Devre arasında diğer iki maçta olduğu gibi kötü oynayan Ozanı çıkarır bizim hamsi beyinli Şenol, sonra ikinci yarıda 3-0 yapar İsviçre.

Becerebilirsek belki son dakikalarda bir tane tıklarız ve maç 1-3 biter evimize döneriz.

Bari 1 tane atalimda ulkemizin topragi 100 zeytin ağacına ulaşsın

Üst Alt