Haber - İsmail Yüksek: "Bu sezon şaibeli bir lig oldu. Galatasaray şampiyonluğu haketmedi" - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber İsmail Yüksek: "Bu sezon şaibeli bir lig oldu. Galatasaray şampiyonluğu haketmedi"

toplumu kin ve düşmanlığa sevk edici bir açıklama. bir milli sporcuya yakışır mı? sonrasında özür diledi ve geri vites yaptı ama ne anlamı kaldı?

şimdi bu adamın oynadığı bir milli takımı 30 milyon gs taraftarı da tutuyor ama i.yüksek hata yapıp rezil olduğunda, gslı taraftarların aklına son derece doğal olarak bu açıklama geliyor. dolayısyla medya/sosyal medya üzerinden geçmişte yapılan bu bu açıklamanın toksik etkisi yine devreye giriyor.

üzerinde milli formayı taşıyan bir soprcuyu, ilgili ülkenin 30 milyon taraftarı gönülden destekleyemiyor. bunun sonuçta zararı yine milli takıma oluyor.

o yüzden "milli sporcu" olmanın kriterleri vardır. bu tarz açıklamaların da etkisi, denize atılan plastik gibi, türk spor ortamını yıllar boyunca kirletir.

bu çocuk o açıklamanın ertesi günü itibarı ile milli takımdan MEN edilmeliydi. bak bakalım bir daha hiçbir futbolcu, hangi takımlı olursa olsun, benzer hadsizliği yapabilecek miydi?

Ben bunun gibiler yüzünden zaten milli takım taraftarının fazla futbolla ilgilenen insanlar olmadığını düşünüyorum.
Şahsen kapımın önünde milli maç olsa gidermiyim bilmiyorum ama Galatasaray gelse ölsem giderim.
Bu geri zekalı dün foul yapınca sevindim üstelik.

Üst Alt