İrfan Saraloğlu | Yardımcı Antrenör - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İrfan Saraloğlu | Yardımcı Antrenör

Bugün epey mutluydu kenardaki görüntüsü güzeldi. Başlarda fenerde görev almasıyla çok eleştirilmişti ama belki de gizli Galatasaraylıydı :asd:

Kendisi hakkında bayadır bir şey yazılmamış ama çok değerli bir yardımcı hoca olduğunu düşünüyorum. Okan hocada fikirlerine çok değer veriyor sürekli maç içinde iletişim halindeler bence olması gereken hoca-yardımcı ilişkisi var tek adamlık değil farklı düşünceler her zaman gelişime katkı sağlar. İyi ki bizimlesin başlarda bazı insanlar karşı çıkarken gelmesini istiyordum eskiden görev aldığı takımların önemi yok önemli olan karakterdir ki karakterini gösterdi.

Resim

Kulübün neden sosyal medyaya göre yönetilmemesi gerektiğinin de kendisi özetidir bu adamı istemeyen baya bir insan vardı hatta tonla tweet atılmıştı ama Okan hoca ve kulüp doğrusu yaptı sonrasında da geldiğinde pek tepki gösteren olmamıştı kabullenilmişti, kulübün ve hocanın sahip çıkmakla ne kadar doğru işlere imza attığını görüyoruz.

Kendisi hakkında bayadır bir şey yazılmamış ama çok değerli bir yardımcı hoca olduğunu düşünüyorum. Okan hocada fikirlerine çok değer veriyor sürekli maç içinde iletişim halindeler bence olması gereken hoca-yardımcı ilişkisi var tek adamlık değil farklı düşünceler her zaman gelişime katkı sağlar. İyi ki bizimlesin başlarda bazı insanlar karşı çıkarken gelmesini istiyordum eskiden görev aldığı takımların önemi yok önemli olan karakterdir ki karakterini gösterdi.
Fener'in kulübesindeki hareketlilige aninda cevap vermemiz gayet iyidi.

Onlar ulan acaba Emre Mor mu girse Irfan Can mi girse falan diye düsünürken bizim hocanin yapacagi hamleler önceden belliydi.

Maca baslayan kadro ile birlikte maci bitiren kadroyu da önceden belirlemisiz.

Torreira hep ön alanda kalip pres yapti, Midtsjö sol kanattan gitmeye calisti. Herkesin sorumluluk almasi muhtesemdi.

Kulübün neden sosyal medyaya göre yönetilmemesi gerektiğinin de kendisi özetidir bu adamı istemeyen baya bir insan vardı hatta tonla tweet atılmıştı ama Okan hoca ve kulüp doğrusu yaptı sonrasında da geldiğinde pek tepki gösteren olmamıştı kabullenilmişti, kulübün ve hocanın sahip çıkmakla ne kadar doğru işlere imza attığını görüyoruz.
Yardimci antrenörlerin futbolda cok büyük etkisi var bence. Fatih hocayi yillarca hep bundan dolayi elestirdik. Yaninda duranlardan hic biri hoca cikmadi diye. Herseye kendi yetismeye calisiyordu. Alman ve Ispanyol yardimcinin disinda Irfan hocanin belli bir etkisi var. Kulübede tartisiyorlar. Kornerlerde gözle görülür bir iyilesme var. Yillardir random ön direge kullanip elimizin bos döndügü 100 kornerden sonra adam akilli pozisyonlar yaratmaya basladik mesela. Kerem-Yunus ve Aanholt'lu kadro gidemiyordu, hatasindan döndü. Simdi hesapta olmayan 2 adamdan bile verim almaya basladi.

Üst Alt