Inter'den Nelsson İçin Galatasaray'a Teklif Geldi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Inter'den Nelsson İçin Galatasaray'a Teklif Geldi

Bilmukabele (Son birkaç ay için söylüyorum; öncesinde varlığından bile haberim yoktu)...

Kendi görüşümü belirttim. İlle sana beğendirmem mi gerekiyor?..Lütfen engelle de böyle saçma diyaloglar oluşmasın...Şimdi uza...
Bana beğendirmen gerekmiyor da ben bazı takıntılı tiplerin hak ettikleri muameleyi görmesinden yanayım forumda. Bendeki bilginin zekatı dahi seni ihya etmeye yeter. Forumdan ``uza`` vs jargon öğreneceğine biraz futbol öğrenseymişsin keşke , yazık.

Bana beğendirmen gerekmiyor da ben bazı takıntılı tiplerin hak ettikleri muameleyi görmesinden yanayım forumda. Bendeki bilginin zekatı dahi seni ihya etmeye yeter. Forumdan ``uza`` vs jargon öğreneceğine biraz futbol öğrenseymişsin keşke , yazık.
Öff...Sanırım Terim' in tahtı sallanıyor diye böyle gerginsin?!..Gerek yok bunlara; keşke muhterem Hocamız kaç yıldır daha çok doğru hamleler yapabilseydi ve istikrarlı şekilde iyi futbol oynatabilseydi de hep beraber alkış tutuyor olsaydık. Bunu samimiyetle söylediğimden şüphen olmamalı, yıllardır neler yazdığımı takip ediyorsun madem!..

Burada keselim istersen; birtakım gereksiz trollere ahkam kesme fırsatı vermeyelim, diyorum...

Katıldığım nokta; kaleci ve defansın tümüyle yabancı olmasının dezavantajı ki onlar da onca maliyete ve kontenjan harcamaya değecek adamlar değiller; Yedlin-PVA filan...

Katılmadığım nokta ise; sorunun sadece yabancı sınırlamasından ibaret olmadığı. Orta saha-kanat-forvet oyuncuları bakımından, mevcut yabancı kontenjanını efektif kullanabiliyor muyuz sence?..Çoğu zaman 4-5 yerliyle çıkıyoruz sahaya zaten. Yabancı kontenjanını çok iyi kullanırsın, daha iyi yabancılar olmasına rağmen yerli oyuncuları oynatmak zorunda kalırsın da yabancı sınırlamasından şikayet etmeye hakkın olur. Taylan-Berkan yerine Assuncao' yu oynatamıyor oluşumuz değil yani esas sorun...
O teknik heyetin transfer anlayışı malesef,bu kadar transfer yapıp hala kalitesiz kadro kurdurmak ciddi futbol bilgisizliği isterdi ki yaptılar. Ben mevki bazında bakıyorum lig 2.cisi Konyaspor beğenmediğimiz Ahmet Çalıkla oynuyor. Türkiye liginde stoper tandeminde Avrupa standartları zaten aranmaz atanınla orta sahan iyi olursa bazen tutana bile gerek kalmıyor

Zanka davarı veya Brentfordlu Sorensen ust seviye performans vermezse Danimarka’nin 4 stoperinden biri olacak, zaten genelde 3 stoperle oynuyorlar Dunya Kupası gorecektir. Tabanı çok düşük değil zaten bence 20-25i çıkarıp vermeleri lazım. Bizim o beklentide olmamız lazim zira Dünya Kupası +5m falandır.

Şimdi satmayalım, Marcao satılabilir.

adamın maddesi var 25 diye , yarim sozon oynamis daha burada fiyat asagi çekilmesi imkansız .istiyorsa oyuncuyla anlaşır ,25 i basar alır.

Denmark değil de Türk milli takımında oynasa değeri 50 mio olur ve Liverpool'da oynardı!! Merih, Ozan filan topçu sanılıyor bizde!!

Zanka davarı veya Brentfordlu Sorensen ust seviye performans vermezse Danimarka’nin 4 stoperinden biri olacak, zaten genelde 3 stoperle oynuyorlar Dunya Kupası gorecektir. Tabanı çok düşük değil zaten bence 20-25i çıkarıp vermeleri lazım. Bizim o beklentide olmamız lazim zira Dünya Kupası +5m falandır.

Şimdi satmayalım, Marcao satılabilir.

Dünya kupası +5m gibi denklemleri neye göre uydurdunuz bilmiyorum. Bir Avrupa şampiyonasında değer kaybetmiş Türk oyuncuları hatırlatmak isterim. Yok öyle +|-5m falan. Oynarsa oyuncu piyasa yapar. Oraya gittiği için kimse ekstra para vermez. Brezilya milli takımı için farklı şeyler söylenebilir ama değer katmaktan ziyade piyasa yapmak anlamında. Değeri oyuncu ve yaptıkları belirler ve evet uluslararası turnuvalar vitrindir.

Dünya kupası +5m gibi denklemleri neye göre uydurdunuz bilmiyorum. Bir Avrupa şampiyonasında değer kaybetmiş Türk oyuncuları hatırlatmak isterim. Yok öyle +|-5m falan. Oynarsa oyuncu piyasa yapar. Oraya gittiği için kimse ekstra para vermez. Brezilya milli takımı için farklı şeyler söylenebilir ama değer katmaktan ziyade piyasa yapmak anlamında. Değeri oyuncu ve yaptıkları belirler ve evet uluslararası turnuvalar vitrindir.
Ben salt gidiyor diye demedim oynama ihtimalini düşünerek yorum yaptım. Danimarka 3lu stoper oynuyor ve Nelsson banko 4 stoperden biri. Belki formayı da alacak koşullara göre.

Ben salt gidiyor diye demedim oynama ihtimalini düşünerek yorum yaptım. Danimarka 3lu stoper oynuyor ve Nelsson banko 4 stoperden biri. Belki formayı da alacak koşullara göre.

Danimarka gider, her mac 3-5 yer sonra tekrar bu konuya bakariz renkdas. Oyle bir denklem yok. Oraya gitmek elbette "dikkat" cekisi ancak asil mesele orada ne yaptigin bak bizim milli takim nasil deger kaybetti 3 macta.

Üst Alt