İlk 11'imiz Yine Sızdı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Selçuk oynarsa mı daha iyi olur yoksa orta sahayı fernando tolga yapıp sola garry i çekersek mi daha iyi olur kararsız kaldım açıkcası.

Sol bek orijinal değilken sol ön oyuncusunu da ön liberodan devşirmememiz gerekir ama Selçuk da formda ve kazanmamız gereken bir oyuncu.
Ihtiyacamiz da var isin dogrusu.
Konyaspor macinda gorduk.
Ince isleri yapacak oyunu tutacak oyuncuya ihtiyacimiz var.
Fb macinda oynasaydi top bizde daha cok kalirdi eminim.Bunu Selcuktan nefret eden biri olarak soyluyorum.

linnes dönmüş belhanda cezalı. formda kaptan oynuyor güzel. birde tudoru tebrik ederim nasıl başarıyor şu kadrosunu şer odaklarına kaptırmayı hayred verici otoriteyi kaybetmeğe başladı şimdiden.

süper güc olayi degil, ona göre kadroyu sekillendirir kulüpler önlemini önceden alirlar, her kim yapiyorsa agir ahlaksizdir!

Eee kadroyu mac icerisindede degistirebilirrsin. Sonucta her turlu oyun tertipine tedbirli plan yaptiktan sonra degisen nedir? Muslera sag kanat oynamayacak. Gomis fernando ndiaye maiconun yerleri degismeyecegine gore abartilan ahlaksizlik nedir? Degisiklik ya tolga olur ya belhanda vs onunda matematigini kafasinda yapmayan rakip TDsi zaten gerzektir

Bu tudor akillanmayacak. Tamam sevdik destekledik ama burasi Galatasaray.

Kimse bize sol acikta tolgayı izletemez

Kimse bize savunma futbolu oynatamaz.

Zararin neresinden donersen kardir, tudor yollanmali.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Garry deplasman macinda daha etkili olurdu selcuku ikinci yari oyuna alirdim tolga nin yerine

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

atlan deve değil zaten. kemik kadromuz oluştu artık. maksimum 1-2 oyuncu değişiyor. önceden sızsa ne sızmasa ne. önemli olan kimin çıktığı değil, oyun mentalitemiz

XT1650 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt